Prijava

Ovo je tema da ljudi koji do sad nisu uzeli heroin da ga probaju i koriste... uzmite, ne znate sta propustate, na ovom svetu nista bolje nema, sve deprestije i radosti leci

saveti neki? cena? pricajte sta god ocete na ovu temu...a ja narocito mladima preporucujem da ga koriste, jer dok je covek mlad moze se skinuti sa bilo cega bez imalo cimanja

ukratko...uzmite heroin, i podelite svoje radosti sa nama

Ajd da te neko više banuje u kurac. Vazda pijan dolaziš po temama i troluješ :)
Udari sad na temi ovoj 10 postova i svrši stim.
EDIT:20

hahhaaa, kale car :)
pacove stavi ga na avatar, podsecate

ma bravo,uzmi pajdu i lepo se provedi...bas ce ti biti lepo kad budes prodavao stvari iz gajbe i zickao pare na ulici da bi uzeo pajdo samo da ublazis bolove od kojih te svrbe kosti...

ollanice, zvucis kao da si imao neka losa iskustva? neke nus pojave?

nikad nisam probao to govno niti cu,al znam ljude koji jesu...i to su najraspaliji i najnapaceniji ljudi koje znam...sva energija i zivost iz njih je isisana,hodajuci lesevi...ima jedan koji nije takav,al je zato lud i nema osecaj za bilo sta

Ал боли те курац за рибе и за све то је добра страна

Proviron liči na Kaleta, ne ja Sose.

haha secam se pajdomana iz kraja,lik mi je godinama prilazio sa jednim te istim pitanje:,,e,izvini,imas cigaru,krenuo sam na svadbu,kako cu na svadbu bez cigare,, uz onaj pajdo osmeh...najjaci je bio hahhaha...al nisam ga video sigurno 3 godine,ko zna sta je s njim il je mrtav il u zatvoru...

lik sa zeleznicke iz ns vec 10 godina ide u vojsku.mislim da nema niko srca da mu kaze da je ukinuta.

kokain je sto puta bolji od heroina, to zna svako dete, msm helou!

ЈА ТАКОЂЕ ТОПЛО ПРЕПОРУЧУЈЕМ ДОП. НАВУЧЕШ СЕ НА ПАЈДО И СВЕ ДО ЈАЈА. НЕМАШ БРИГА, БАР НЕ У ПОЧЕТКУ. БОЛИ ТЕ КУРАЦ ЗА СВЕ. КАСНИЈЕ СЕ ПОЈАВЉУЈЕ ЈЕДАН МАЛИ ПРОБЛЕМЧИЋ - КАКО НАЋИ ЈОШ ХЕРОИНА? АЛ ТО ЈЕ САМО ЈЕДАН ПРОБЛЕМ, АКО УЗМЕМ У ОБЗИР КОЛИКО САДА ИМАМ ПРОБЛЕМА ТО ДЈЕЛУЈЕ СУПЕР.
ДРОГА ЈЕ СМРТ - БАВИТЕ СЕ СМРТОМ.

kokain je sto puta bolji od heroina, to zna svako dete, msm helou!

samo je malcice skuplji.

samo je malcice skuplji.

Jel? Koliko kosta uopste doup, nemam pojma... Ja sam mislio da je skup, zato nisam probao.... :D

za dop kazu da je najjeftinija droga.kokanidja je skup do panja ;)

Koliko košta 100 grama heroina i kokaina? OĆu malo da probam

Ako ćeš 50-50 koštaće te 2500 + 1500 eura.