Prijava

O meni će se tek ćutati.

ZBOG CRVENO CRNE KOALICIJE VLADEMAR NEMA ZA DOP NEGO JEDE LUDE GLJIVE

Dop je za sise, gljive su za one koji se odvaže.

шта ће ти пајдо, шта ће ти шприца, дођи на Мањачу, Костелић Јаница

Prema istarzivnju naučnika sa univerziteta u Masacusetsu dokazano je na nemalom uzorku od 123400 ispitanika da upotreba heroina povećava sposobnos pravljenja reakcija za 74,3% dok je kod postera taj procenat nešto manji, no neznatno 56,9%. Drastičan pad kvaliteta se uočava jedino pri pisanju definicija i to za čak 18,7% ali to je ionako glupa kategorija. Možete možda od starijih članova čuti da herojin ipak popravlja kvalitet i definicija ali to je laž! Ranije možda da, ali to su bila druga vremena i tad je heroin bio kvalitetniji a samim tim i definicije. Ranije je sve bili extra i kul a sad je sve sranje zato što je ranije bilo dobro a sad nije jer sad nije kao pre kad je bili kul. Pamet u glavu herojin u venu i složno u spem braćo!

Prejaka tema, aj ne serite. Zanima me kakva su vaša iskustva na heroinu?

OVDE SAM DA BIH NEKOGA NAVUKAO NA HEROJIN SVAKOGA DANA. AKO NEKA MOJA PREPORUKA, ILI POUKA IZAZOVE ZAVISNOST ODNOSNO NARKOMANIJU KOD POSETIOCA SAJTA, SMATRAM DA JE MOJA MISIJA USPELA.

Ја би пробо ал да се не навучем.

niste vi đovak da imate taticu da vam finansira drogiranje

I ja bi probo, da te navučem.

HOĆU DROGU SAD I ODMAH

Bob Rok je preko dana na dopu i piše normalno, a uveče kad šmrkne belo UKLJUČUJE KEPS LOK!

modovi pizde prebacili ovu temu iz "Sport i život"u "Sizenje"

sabotiraju svaki vid zabave na ovom sajtu zarad toga da pokazu da oni imaju moc

sto dalje implicira da su iskompleksirani, ili bar tako izgledaju zbog 2-3 koji to jesu od njih 10

sve i jedan moderator je probao marihuanu, vise od pola ih i sad pusi, a par njih je probalo heroin, dvojca su bili zavisnici

Drogirajte se u svoja četiri zida, ovo čitaju deca.

моја цимерка је својевремено узимала хероин, а није се навукла
мислим, шмркала је
ка'е да се навучеш тек кад почнеш да се бодеш, а ја не знадем
вољела бих да пробам ако ће ми бити к'о џесију ономад

dzesi se pucao u venu koliko se secam

navuces se ti i na smrkanje ako redovno koristis.bodes se jer ti organizam stekne toleranciju na supstancu,pa uzimas vise,a samim tim i vise placas.sto je,jelte,logicno...za bockanje treba manje,a i opet ti se vrati onaj osecaj koji si imao na pocetku.kazu da je jako dobar.vremenom i stvoris toleranciju i na bockanje,pa nemas nikakva poseban osecaj,budes uspavan i slogiran.povecavanjem doza dolazi do overdoza.onda se malo skidaju,pa opet...2 nedelje da je uzimala svaki dan,navukla bi se.da uzme jednom nedeljno nista joj ne bi bi bilo...