Prijava

Ово је много добро. Свака част шефе!

Jos ga samo turi i rozoj helo kiti boji i bice skroz flaficast.
Al ako ce raditi na mobu kako valja onda valjda neka vajda ima od ovog redizjna

Шта је са 40% површине која ће остати празна код свих који имају значку или адблокер?

tu ćemo stavljati slike kurvi

Ovo mnogo lepo izgleda samo gde će biti pretraga autora koja je sad u tabu autori

Сајт ненормално закуцава помози боже да се нормално пише на чету.

Свиђа ми се ово.
Али јако ми недостаје она жута листа дефиниција која је била у горњем левом ћошку, то је много, много побољшавало оцењивање. И МОЛИМ ТЕ врати претрагу да се види на сваком делу сајта. И да одабране буду на насловној, а не популарне, пошто се тако губи смисао одабраних.

Џорди je u pravu popularne su glupe odabrane su vrh.

Do "juče" su odabrane bile najgore.

A onda si ti počeo da biraš!
Agi ume, Agi zna!

Žajk ume Žajk zna. Odabrane su meni bile uvek dobre sa časnim izuzecima al dobro videćemo šta se tu promenilo od juče.

Џорди je u pravu popularne su glupe odabrane su vrh.

Нисам ово рекао, рекао сам да је глупо да ти одаберу дефку па она стоји негде у пизди материни да је нико не види, а на насловној стоји било шта што скупи 20 у плусу.

Poslo mi gazda dupoznam pučanstvo sa poslednjim vestima. Njemu nešto baguje

kaizen
Pozdrav ljudi. Znam da nije red da prekinem moleban ali evo i ja da se obratim sa planovima za sajt da znate šta možete da očekujete u skorijoj budućnosti. Trenutno se radi na redizajnu koji će biti responsive pa će raditi lepo i na mobilnim telefonima...

http://www.dodaj.rs/f/k/xl/122Z9QgJ/77.png

Немој да дозовем каизена опет. Љут је, изгледа као да ће да бљуне ватру!

Промене на позитивно нек не закуцава сајт нек ради радио морава у кафани и нек повећају критеријуме за одабране. Мислим на постере и реакције јер нико не чита дефке.

Да се врати радио Морава у кафану, да се уведе радио у чекаоницу (ако постоји недоумица око конкретног радија ја имам предлог), да се врате одабране на насловну страну, да се врати претрага као што је била пре и још пар ствари и вука се враћа полако...

Ma treba vinese uvesti!!!

То роки и да врате Курда. И онда можда вука постане посећена као некад пре две године кад се на одабране постер извлачило 2000 плусева и 150 минуса...

Ja sam za to da kaizen plati bilborde po Beogradu.