Prijava

Sta da vam kazem?Sve je jasno...

Ehe picu RASTURAM!!!

Ružine latice sa umakom od hladno ceđenog ulja prepelice pomesanog sa eteričnim uljem orhideje.
I naravno...2 kg prasetine sa belim lukom i renom.

Leskovacka pljeskavica i SATARASH!

Rostilj,pljedza i musaka!!!

Ja se lepim na sve vrste makarona.

moje omiljeno jelo je spremljeno i postavljeno...

bajadere...savrsenstvo

Tetrahidrokanabiol blago garniran dietilamidom lisergične kiseline, uz salatu od nikotina i napitak od hmelja...

TO dovlinjose TO udri!!! pogodi me u ukus jbt!!! :)

Obozavam przene ili kiseljenje pecurke sa belim lukom!
I volim picu DIABOLO!
Sve sa rostilja!
Volim sve sto je ljuto,ajvar,pindjur,ren i najvise od svega volim tursiju!:D

Konačno još neka cica sa petljom (da ne kažem mudima) da jede ljuto i to baš ljuto. Bravo mala, ako ti je želudac ok samo piči, zdravo je.
Ja sam inače proždrljivica, jedem sve što je lepo spremljeno i jako, jako začinjeno.
Najveća manija trenutno mi je pita sa višnjama, otrsim pola pleha u jednom dahu.
Još uvek nisam stigla do stadijuma škembića i srevaca :))))

Kitnikez, i uopšte banatska kuhinja. Neostvarena želja mi je da postanem Sosa! Dosadila mi je ta porodična filozofija feat. zlatiborska tradicija da su jaganjci zakon a prasići za sirotinju. Iz protesta odbijam i kajmak i pršutu. Eto, rekla sam naglas!

Svetogrđe...jeres...treba tebe na lomaču za ovo huljenje,znaš!? :-)))

Cigare, kafa, vino. Ne uvek tim redosledom.

citiram dovlinhosa:"Tetrahidrokanabiol blago garniran dietilamidom lisergične kiseline, uz salatu od nikotina i napitak od hmelja.."

a tu je i sarma,peasetina,skoro sve sa roshtolja a izdvojio bih svinjske i pilece raznjitje.....

evo upravo sam jeo neke snicle u umako ud vina....veoma dobro ...al inace volim recimo testeninu sa 4 vrste sira (gorgonzola,mocarela,edamer i parmezan)jako dobro verujte mi...to sam jeo na poslu...tako da ne pomislite da imam para za takvo zadovoljstvo...hehehee...volim i prebranac sa kupus salatom......u davim se od toga

Pa to sam i ja jeo!Potpuno si u pravu!Mislim na ono sa 4 sira.

tihi mojne jedes vnago meni iza djale...hehehheheh....joj boli me vugla...sala mala tihi...pozzzz

humor man:Danas sam pravio Pene quatro fromagio (pene kvatro fromadjo)tj makarone s cetiri vrste sira,na poslu...ajoj kako sam ih samo napravio...gost nije vratio nist u tanjiru....ludilo