Prijava

Или ви, шлихтаре, шта бисте рекли да иде неки батица по коментарима и пише
--- :(
?

Petar Pan Pezo$
nemojte ga dirati ovde. on mi dođe kao neki simpatični daunovac
al bi bila fora da ga namami nas desetak u grad negde i da ga srušimo na zemlju i šutiramo nogama u stomak hahah

hahahaha

A zašto ne možeš da ignorišeš ono što te nervira ili ti nije zanimljivo?

on mi dođe kao neki simpatični daunovac

YeahBatch
Замисли да теби неко на теми са цртежима качи само чича глише по цео дан и мисли за себе да је Микеланђело. Је л' би ти било свеједно?

Pravo da ti kažem bolelo bi me uvo. Nek' kači ko šta hoće, ko sam ja (ili ti, ili bilo k'o odavde, osim moderatora) ko će određivati šta sme da se kači i piše, a šta ne sme?

A zašto ne možeš da ignorišeš ono što te nervira ili ti nije zanimljivo?

Не могу, једноставно.
И не знам што се овде јављају људи који не долазе на чет кад немају додира са њим.

Umodujte Jebača, pa da izginemo, lolo.

Pa isto ti je to - čet, komentari, forum...jednostavno ignorišeš.

Jebo te čet, ko da si ga lično zakupio. Idi tamo pa pričajte na koga ga bacate i kako ste kvalitetno kenjali.

Не идем на чет, али форум...

Па брате, чак и Жајк са својим хумором који је комбинација седамдесетогодишњег пензионера и ђака првака уме да ме насмеје свом дебилношћу коју носи његова појава, за разлику од гомиле идијота који прежвакавају једне и исте форе и комбинују их са покушајима хејтовања.

Ево види како је лепо цитирао филм горе :D

Smejasmo se Mitketu ali polako uviđamo da je uradio pavu stvar. Dokurčili čoveku spemeri od kojih nije mogao da prosperira u ova teška vremena i zauvek napustio sajt.

Нес, ако наставиш бићу принуђен да ти дам један минус. А знаш и сам колико ће то да те боли.

Жајк зашто црташ чича глише љоооооољ

СУЗДРЖАН!!!

Jel mi se cini ili samo YeahBatchu smeta Zhajk?
To nesto govori... :)

Duvaj ga debeli gmazu!

Долазим у искушење да по први пут посетим чет, тамо је изгледа кочење. А и желео бих да видим Микеланђелово дјело.

NEMOJTE SE GLOŽITI MEĐUSOBNO BRAĆO!