Prijava

:) Pusa svima, mir među ljudima...

Можете бановати Жајка само преко мене банованог!

Pa ništa, da počnemo onda. Banujte poplavu.

Konstatovao sam se sa samim sobom, i odlučio sam YeahBatch da te spasim muka od mog humora... za neko vreme.

Дела, сад можете да закључате тему и вратите се својим уобичајеним активностима. Хвала.

Jebač umudovan umesto umodovan.

Banujte nas sve didemo u pičku lijepu materinu. A i ona fuksa od Kajzena bi se mogla nakada javiti ljudima koji mu donose pare.

E moj Zajk, sad treba još vise da spamujes a ne da se povlacis...

Значи да не долазим на чет, нема слика?

Meni je Zhajk nešto kao onaj trubadur iz Asteriksa. Svima ide na kurac, ali ima neku simpatičnu dimenziju i čini ono nešto po čemu se ovaj sajt razlikuje od drugih. Kao i gradski klošari: jesu dno, ali s njima upoznaješ ulicu i ono što uz nju ide.

Bravo Jebač, uspeo si u životu ovom temom.
Protiv.

žajk je onaj pijanica iz sela češlja a baba se gori...Joda ili Đžoda kako se zove što gura biciklo i pije rakiju

Банујте и Рада за говор мржње према мени.

e taj papet...pusti ga bać, ionako dođe na čet i priča sam sa sobom....eventualno mu se olanik obrati....ne smeta on, nije agresivan...
najjače je bilo kad je na četu stavio zelenu boju slova pa se nije videlo ništa šta piše haha

Hahahaha de je onaj post kad je puno cenzuriso pa su delovi posta bili italik a delovi normalni hahaha

Jesi ljubomoran na njegovu kilažu?
Ja sam ljubomoran na njegov ajped i uspeh u životu.
Dobar je momak, volim njegove fore sa Ajaxom i Fejnordom. On je jedini od nas aktivnih jebo Šanu