Prijava

Nije nego si samo plagijator!!!

Обриши оно.

Шта си то управо рекао за мене, кучко мала? За твоју информацију, завршио сам први у својој класи обуку за ЈСО, и био сам умешан у бројне тајне акције уперене против ОВК, и имам преко 300 потврђених убистава. Обучен сам за горилско ратовање и најбољи сам снајпериста у целој Војсци Србије. Ти си за мене ништа више него још једна мета. Неутралисаћу те са прецизношћу каква никада раније није виђена на планети Земљи, упамти моје јебене речи. Мислиш да можеш тек тако да кењаш људима на интернету? Размисли поново, глупане. Док ти ово куцам контактирам са мојом тајном мрежом шпијуна која се простире на целој територији Србије и управо те лоцирају преко IP адресе, тако да ти је боље да се припремиш за олују, црве бедни. Олују која ће са лица Земље избрисати ту бедну ствар коју називаш својим животом. Јебено си мртав, клинац. Могу се наћи било где, било кад, и убити те на преко седам стотина начина, ако рачунамо само на борбу голим рукама. Али поред тога што сам интензивно увежбан за борбу прса у прса, имам на располагању цео арсенал Специјалне Бригаде, и искористићу га максимално како бих избрисао бедника као што си ти са лица континента, говно једно мало. Да си само могао да знаш какве ће грозне последице по тебе изазвати твој "паметан" коментар, можда би држао тај твој лајави језик за зубима. Али ниси знао, ниси ћутао, и сада ћеш платити цех, идиоте јебени. Кењаћу гнев по теби и удавићеш се у истом. Јебено си мртав, клињо.

Млатони
Обриши оно.

Hahahahaha mlatoni brate opusti se to je fora, ko god otvori prikazaće mu sopstveni profil.

nabijem vam sestre <3

meni i dalje nije jasno kako je ovaj poster sa dečkom opstao kad je obrisan desetak minuta nakon što je napravljen???? I kako je ovaj bilder nixa uspeo da ga ukrade za tako kratko vreme i objavi na svom profilu??? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=481856415203432&set=pb.130880646967679.-2207520000.1385074484.&type=3&theater

Nabio vam je sestre ovaj čojko odozgo. Za slučaj da niste vidjeli. Izgleda samo Truleksu zapalo za oko. Što li to...

Обучен сам за горилско ратовање

горилско

???

Uuuuuuuuu šta ti reko
Žvaće dupe gaće, a skočko?

Ulogovao sam se da bih postovao na ovoj epskoj temi!

ČII SI DUPLI PIČKO?

NE DAMO TI IKEO NI METRA, ŠUMETINE NAŠEG KRALJA PETRA!

a izlogovao se jer sam jelte obavijo svoju misiju!

desi pazonja sto goidna