провале - кефалица едишн

  1. увек су ми биле ретардирано смешне дечије идеје о томе како ствари функционишу. па ај овде пишите идеје, провале које сте имали ви или имају ваша деца.

    мој брат је триповао да је павлака лепак за храну и ако нема павлаке сендвич не може да стоји.

    ја касам била клинка, у разговорима сам начула колика је кевина плата (добро је зарађивала тад), ал сам јако дуго веровала да она ту плату добија једном годишње. моште да замислите колико сам била одушевљена касам сазнала да добија толико пара једном месечно и у исто време разочарана што смо с толико пара и даље сиромашни лоло

  2. ГРЕЈТ МАЈНДС ТИНК АЛАЈК

  3. bila ona emisija na tv-u.kefalica...meni drugar pricao da je bilo na tjubu emisja gde su pitali neku malu klinku sta je tajna,a ona rekla da je tajna kada mama i ona odu kod nekog cike,a ona to ne sme da kaze tati.samo sto neko ukin'o taj klip na tjubu.
    ako neko ne zna.pitaju klince iz obdanista da im objasne neke pojmove,pa onda oni odgovaraju.u 90 posto slucaja ne znaju o cemu se radi,pa bude zanimljivo.sta ces,deca...

  4. Imam vord fajl na nekoliko strana provale iz kefalice, evo nekih:

    Gde je lepše živeti - u selu ili u gradu?
    - Ja mislim na moru.

    sta je to problem?
    pa problem je kad mama kaze da je veliki problem i ja onda dobijem batine!

    kako se zove mushka sekretarica?
    pa evo na primer moze da se zove Marko

    Kako se zovu ljudi koji zive u Africi?...........Kinezi...
    A ljudi koji zive u Americi?...Nisu Turci...nego..............SPANCI!!!

    Je li tvoj deda možda penzioner?
    - Ne, on ne trenira nikakve sportive

    Razlika izmedju sela i grada?
    Paaaa u selu je trava cela, miiiiislim iz jednog dela, a u gradu je isprekidana

    Sta je brak?
    Brak je kad momak i devojka odu prvo u crkvu, a posle u banku ili postu, nisam bas siguran.
    I sta su oni posle toga?
    Pa baba i deda!!

    Kako izgleda neko ko se zaljubi?
    -Pa moras da se naparfimises, da se obrijes, da uzimas zilet i napravis
    ovako kosu kao jez da izgledas kao frajer i da imas zlatan zub!

    A zasto si se ti zaljubio u tu devojcicu?
    -Pa jako je lepa, ima dugu kosu i slaze mi se uz mene!
    -Ima lepu odecu, moze da se lepo obuce i ima svoj stan.

  5. eni drugar pricao da je bilo na tjubu emisja gde su pitali neku malu klinku sta je tajna,a ona rekla da je tajna kada mama i ona odu kod nekog cike,a ona to ne sme da kaze tati.

    Isto!! Ubih se tražeći taj klip, nema. inače jedan od meni dražih iz emisije: http://www.youtube.com/watch?v=6GwOeo9MFTY
    kućno vaspitanje!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.