Prijava

riho ker te jebo, skuvaj nesto, musko si, mi bar da kuvamo umemo
plus ako je neka moderna fensi picetina koja ne zna ni jaja da isprzi ne treba ti truda

edit: neces moj post gutati, kruh te jebo

иди напоље и одгризи неки оброк, пичко једна

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201108/230684/beli-bubrezi.jpg

uzmi neku piletinu, šampinjone i neko povrće, može i riža, štav'še taman bi išla
i neki sos

Pa kažeš da ne umeš da kuvaš..
A neka kineska klopa? to ti je jednostavno..ako te zanima, da ne arčim tastaturu za dž

Može. To zvuči mnogo zajebano.

Ispečeš na teflonu šaku kikirikija, izvadiš na tanjir.
Na tanko iseckaš praziluk i papriku crvenu, propržiš. Izvadiš na tanjir.
Belo meso isečeš na takne tračice, propržiš na ulju.
Vratiš kikiriki i povrće, posoliš, začiniš soja sosom i preliješ neutralnom pavlakom.
Vamo baška obariš pirinač.
To je sve.
Uz seckanje maksimum pola sata posla.

Ramazan je prošo jebače!

бакин колач

Rih tebreks... odeš u Maxi diskont, Ideju, Konzum ne znam na kojoj teritoriji se nalaziš... Kupiš Kineski Mix od Frikoma, kupiš 100 gr kikirikija, pečenog (ali onaj koji nije soljen), kupiš jedan soja sos, jedan kari u prahu i 400 gr pilećih grudi.
-Upališ šporet, staviš tiganj
-Dodaš malo ulja u tiganj, dok se ulje zagreva, isečeš piletinu na kockice
-Ubaciš piletinu, malo posoliš, pržiš dok ne dobije boju breskve, nemoj da krene da dobija koricu
-Rokneš kikiriki jedno pet min
-Odma' mu krljneš Kineski Mix u tu piletinu
-Dinstaš 20 minuta to zajedno
-5 min pre kraja dodaš kašiku (supenu) karija, tri kašike soja sosa (ali gledaj da bude black, nemoj ona light sranja), to malo promešaj, onako da bude homogena masa
-Skloni sa šporeta i ugasi isti.
Ukupno vreme 25 min spremanja!

krute jebo al miješa postove

Сутра се пости, Рихо.

Bolje ovo moje Nati, ne moraš ništa da seckaš i tom prilikom rizikuješ da otfikariš prs'...

Koliko se dugo prži luk i paprika :(
Je li može neki drgi sos, mislim da nije soja?

Dutjas, si ti moj dupli?
:))))

Nato, ti meni čitaš misli? :D

nači nikako supa, čorba i ostale tekućine, samo čvrsta hrana, ništa masno, ništa teško inače neš jebati...

daklem:

kilo fileta oslića
kesica krem supe od pečuraka
200 grama pirinča
bosiljak ili origano
mešano smrznuto povrće (najbolje smesa za čorbu)
prezle (mrvice uBosni)
susam
limun
pivo
brašno

1. obariš pirinač tako što staviš 200 grama zrna u 6 deci vode i na laganu vatru (to je važno da ti ne pokipi ili zagori), tako da je mekano kad stisneš prstom ali da nije raskuvano, opereš u hladnoj vodi
2. pomešaš susam i prezlu, u jedan tanjir staviš brašno, u drugi pivo, u treći prezlu i susam, utapkaš parče ribe u brašno pa u pivo pa u prezlu i pržiš dva minuta u VRELOM ulju uz samo jedno okretanje
3. u tiganju zagreješ ulje, ubaciš povrće i mešaš dva minuta, dodaš pirinač i mešaš još dva minuta, izvadiš (povrća ti treba pola kesice, 200 grama max)
4. u DVA DECI vode skuvaš supicu (dakle, da bude gusto, a ne supica), na tanjire serviraš ribu, pored ribe pirinač sa povrćem, preliješ povrće onom supicom (ne mnogo, ne treba da ga udaviš) i preko toga lagano pospeš bosiljak ili origano, pored ribe isečeš limun na kriške

služiš belo vino uz to, uzmi sovinjon, rizling je prostački, a šardone je za sponzoruše

Da se Jebač ne nasekira, ovo ti je posno, lako spremiš, ekstra obrok, a posle ću da te karam za onaj post o tome ko je veća žena. Kuvanje je muški posao bre, pitaj debelog pacova!