Prijava

господин чоек

gospodin čoek

чекај бре, таедиум који си ти? извини али пар вас мешам што се никова тиче

šta sa mnom?

Pa tebi je ćale pevao u Preldžijama, mislim da nema dalje. A taedium je sedeo pored mene valjda?

To je to, famozno nazdravljanje.

Živ bio :)

Koliko često se organizuju ovakva okupljanja?

Koliko često se organizuju ovakva okupljanja?

svaku veče
samo nas niko ne zove
kacmo retardi!

Proterani smo iz svih lokala, ostaje nam još taj Svileni konac u Surčinu. A kad otopli tu su stepenice i ono drveće istine.

Proterani smo iz svih lokala

Па кад примају превише Крајишника на та окупљања.

dođite kod mene - pivo 90 dinara, a ako nešto slomite u lokalu ne vidi se :)

Свилен конац ит из.

А може и код Бруцеа, вазда касним.

kod brusa za srfsku novu
da razjebemo multietničku armoniju

jebi mađarice!

чекај бре, таедиум који си ти? извини али пар вас мешам што се никова тиче

Ја сам онај лик што је често морао да шора, а пошто сам фин чојк по природи, нисам хтео да вас цимам да устајете но сам се провукао испод стола. ШТО СУ НЕКИ ПОГРЕШНО СХВАТИЛИ

A kad otopli tu su stepenice i ono drveće istine.

B O R I Ć! Kada ćeš da upamtiš više?

Koliko često se organizuju ovakva okupljanja?

Prečesto.

Ја сам онај лик што је често морао да шора, а пошто сам фин чојк по природи, нисам хтео да вас цимам да устајете но сам се провукао испод стола. ШТО СУ НЕКИ ПОГРЕШНО СХВАТИЛИ

Hahaha.

Ја сам онај лик што је често морао да шора, а пошто сам фин чојк по природи, нисам хтео да вас цимам да устајете но сам се провукао испод стола. ШТО СУ НЕКИ ПОГРЕШНО СХВАТИЛИ

Знам сад. А кажи јел није Псето каваљер кад је натеро све да устану да се вратиш после, а? Ееее рођени...

B O R I Ć! Kada ćeš da upamtiš više?

Kad krenu sa proizvodnjom rakije od borića možda i upamtim lolo

Ја сам онај лик што је често морао да шора, а пошто сам фин чојк по природи, нисам хтео да вас цимам да устајете но сам се провукао испод стола. ШТО СУ НЕКИ ПОГРЕШНО СХВАТИЛИ

Ti definitivno imaš probleme sa prostatom, mada niko se nije žalio dok si bio ispod stola.

Kad krenu sa proizvodnjom rakije od borića možda i upamtim lolo

http://www.nicolaus.cz/files/111_slovenska_borovicka.jpg