Koji digitalni fotoaparat da uzmem?

  1. Aaaaaaaaa znam ja o čemu se ovde radi, šifre za kupovinu droge su u pitanju. Saće kurir da udari print teme pičke narkomanske.

  2. бриши посттт!!!

  3. nikoji.
    Beži bre
    koji će ti to kurac

  4. uzmi, slikaj! cuvaj slike! da pokazes detetu jebiga nece svi imati priliku da vide automobile

  5. šta će ti aparat kad moš imat alkatel

    Već imam ovaj http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3737/Alcatel/Idol-OT-6030X
    :D Kul je, ali blic nekad zaslepi pa se ne vidi ništa. Nekih 70% slika ispadne okej, 30% katastrofa.

  6. hahaha
    ma nisam tebi ni rekla :D
    što se tiče aparata, kupi brate bilo kakav, što da ne
    ja kad god krenem skupljat pare za aparat, sve popijem, tuga i opomena

  7. A da, vidim da je ovih dana na sajtu glavna tema neki jebačev alkatel kojim nije zadovoljan, avaj.

  8. купи неког Никон Кулпикса, доста су добри, а прилично јефтини
    ако баш ниси при парама, купи практицу, мада не препоручујем

  9. Nikon nema bas realne boje, Canon je bolji sto se toga tice, bar ovi srednje klase...
    Bez 150-200 evra minimum, nema dobrog digitalnog :/

  10. Po Jebaču, treba živeti u kartonskoj kutiji i jesti samo pohovane tikvice....ma daj, kao nemaš kući aparat, da, da...
    Elem, meni su ti aparati gotivni, ali ja imam BENQ.

  11. Prvo, zanemari sve koji seru da uzmes Nikon. Nemaju pojma. Njiova niza klasa je gomno, a ti za nju jedino imas kinte.
    Canon vec duze vreme vazi za relativno dobar izbor u tom niskom rangu.
    Ne budimo iskljucivi, nije to za sve aparate po brand name-u, ali uglavnom je tako.
    Seru i ovi za sto kazu da bez 200 evra nema aparata. Ima, ne preterano dobrog, ali ima. Zaboravi na sega mega zumove, to je govno i ne treba ti.
    Ako bi bas didzitaliju, onda uzmi nesto vako, imas ih polovnih taman u tvom cenovnom rangu. Ako neces polovno, onda razmisli zasto neces polovno. Normalno, kada kupujes gledas da bude u odlicnom stanju, a ne da je gadjan kamenjem, a to se kod ovih aparata lako vidi. Plastikaneri su, pa se fizicka ostecenja tesko kriju.
    Ja bih ti preporucio duzmes neki analogni sas nekim 50mm i malo se zajebavas sa filmom. Ovo je preporuka samo ako znas vec nesto, ako ne znas - zaobidji.
    Kvalitetniju sliku ces dobiti tako sto znas sta radis, a ne tako sto istreses 5000 evreja na opremu. Kupi neku knjigu, neko interesantno ctivo o fotografiji. Ili koristi blagodeti interneta.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.