Ко последњи - победник VIII

  1. Ja ionako volontiram za tebe...ti pobeđuješ, na ovaj ili ONAJ način, ali nećemo o tome :-))))

  2. ne sad, kad stignemo ponovo do kraja(ja znam kad će to biti:)) pa ćemo da raspredamo:)
    odo nešto da radim, a vi pomagajte da ja stignem do kraja:))

  3. Ma nemoj! Bez muke nema nauke, a ni pobede.

  4. Nek' se i zeka malo odmori, ima i on dušu.

  5. ooo predražinjo..tu si i ti :-))))))))..(RD-a sam registrovao prije ali se pravim da nisam:-))..zar se još tu zafrkavaš sa zecom :-)))?
    Moj ti je savjet da pomirišeš cvijeće , prekrasno je :-)

  6. Dio, i Zeka je dražestan kada ga upoznaš :-)))

  7. :-)...ma kakvi , on je tebe prevario evo kako ga definisa čovjek prije par minuta : http://vukajlija.com/zeka-huligan/115599 cccc...s obzirom da zna moderatore oni će ovo banovati..:-)

    Iako si tigar zečevi su brži pa može da te zaboli glava ;-)

  8. Video sam. Znam taj vic, doduše sa alkoholom: U jebote, uvek pravim sranja kad se napijem!
    Kada bih pojurio zeku čisto sumnjam da bi mi umakao...toliko o brzni.
    Sada stvarno moram da radim. Ćao!

  9. hahahhaha..def.nestala sad će da kažu kako nema smisla jer je vic...cccc...zeko koliko para košta priključenje u taj tvoj lobi? Oću da prodam dušu:-).

  10. Da se zaoljunem....Dio nema te ovih dana? Drago mi je da konstatujem da su Predrag i RD redovno posetili ovu temu!!

  11. olaa mućaćosi i mućaćite :D

  12. lažu kriss, veruj mi:))

  13. ma verujem ti zečice :D

  14. Ma,šta vi tu "Zeka ovo,Zeka ono..."

    Navik'o da pobeđuje,pa to ti je!! :))

    Težak teret slave nosi...:)(a i stalno se presvlači,heheh)

  15. Mora zeka da plati pivo za ove silne pobede :)))

  16. Ccc, samo na pare mislite! Nije važno ko će da plati, važno je druženje.
    Lako je Predragu da forsira alkoholisanje trenutno ga Zakon o saobraćaju ne tangira mnogo.

  17. Jebi ga, RD, svako se češe tamo gde ga svrbi :)))

  18. ja sam našo zeca i češemo se zajedno:)))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.