Ко последњи - победник VIII

  1. Dobar, dan, dobar dan, doba dan-svaki dan je dobar dan , kad se budim nasmejan!!!;-)

  2. Svaka čast na pobedi!
    Smeta mi samo što je sada najzaslužniji "mag" Homer, a da je Partizan izgubio, bili bi krivi igrači.
    Čuveni alibi trener je, zlu ne trebalo, pred utakmicu izjavio da je Efes favorit.
    U svakom slučaju Efes možda ima bolje pojedince, ali Partizan ima bolji tim.
    Šanse za top 16 postaju realne, ali treba pobediti još 2 nezgodna protivnika Litvance kod kuće i Francuze u gostima, iako je Tegeltija naveo da čak i u tom slučaju postoji neka varijanta u kojoj Partizan ispada.
    Čestitke još jednom, a nadam se da ćemo mi ove godine osvojiti prvenstvo :-)))

  3. Neka poslednji pobedi! :)

  4. Može biti samo jedan - Pobednik!

  5. Hvala na čestitkama! :)

  6. Nema na čemu i drugi put. ;-))))

  7. I ja da pobedim jednom :)))

  8. Teško mene pobediti...
    Na mrtvog vuka(da ne kažem tigra) i zec diže...

  9. Zašto svi vole da pobeđuju? :)

  10. Ja samo pokušavam da jednom budem poslednji.

  11. Neporeženi je pobednik.

  12. ja navijam za tigra !!
    :))

  13. nije smešno. ozbiljna sam!

  14. Nema veze ko će da pobediM, sve ostaje u krugu prijatelja.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.