Ко последњи - победник VIII

  1. Lako je njoj, dobra je sa moderatorkama...

  2. Em dosta jaka em imaš prijatelje medju modovima , a ovamo kao ja u to ne verujem...Pa da te nisam upoznao, pa bi nekako i prošla a ovako...Nema ti spasa...

  3. Uh RD u sekundi imamo ista razmišljanja...;-) Vidiš li ZEKO?

  4. To je to Nikola, ko priznaje pola mu se dodaje!

  5. vidim vidim:)
    sumLJivi ste vi meni:))

  6. Ma kako si me samo presekla kad si počela:"Znaš moram nešto da ti priznam..."

    Pomislio sam da navijaš za Partizan!

  7. Ne zeko, nego si ti sumLJiva nama!!;-)

  8. ja sam tvoj hejter:))))
    hahahha, uvek kad se setim toga ja umirem od SMIJA hahhaha

  9. Onaj Partizan što puni "Pionir" i ruši Evroligaše sa trostruko većim budžetom ili onaj Partizan što dere Zvezdu na marakani? RD nisi se precizno izjasnio?

  10. partizan koji dere zvezdu? nikola sanjao si nešto ružno:))

  11. Nidžo ne bih da te podsećam na 1991. - Rat, Bari, Tokio...

  12. Ne, gledao sam TV...;-)

  13. Ja bih RD ipak da živim u sdašnjem i blisko prošlom i budućem vremenu...;-)

  14. na tv lažu, to je valjda jasno

  15. Znači gledao sam kako je Partizan drao Zvezdu a ne kako Partizan dere Zvezdu? Dakle laže ovaj tv, kasni sa prenosom...Priznajem zeko tv laže!!!;-)

  16. ipak si ti ružno sanjao:))
    a ja odo da raširim veš vrćem se, a di su mladenci bre?

  17. Nidžo i ja bih da nismo bili prvaci Evrope i Sveta, ali ovako mogu da uživam u ISTORIJI.

  18. RD samo u istoriji i možeš...;-) Nego kako je na poslu? Maltretira li te šef ? ;-)
    Jel si odao malu tajnu ko su ti "školski drugari" ili mudro ćutiš?

  19. Gde smem da pričam, dovoljno mi je što sam sebe osuđujem zbog ovog dangubljenja po forumu.

  20. Ne budali bez potrebe...Divno je kad smo ovde...Eto meni žena nije tu pa trk na Vukajliju!!!;-) A kad dodje moraću na sec ovamo...;-)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.