Ja imam (beskorisni) talenat

  1. Саб Фокусе ја сам чуо да то нико не може исто.

    Смаре фаздух, ал млеко јбт

  2. Да, да, па није нека разлика, само узмеш млијеко у уста и принесеш га ђе треба покретима :)

  3. Могу да мрдам обрвама фазон типа вако
    http://www.youtube.com/watch?v=gEemh4iKr4w

  4. Саб Фокусе ја сам чуо да то нико не може исто.

    ја досад нисам никог срео ко уме, али стварно могу... није трол! :D јебем ли га, имам ваљда дугачак врат, солидно дуг језик и савитљиве руке и то је то (:

  5. Ovo imam cijeli život a tek naćas saznah kako se i medicinski zove.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Dermatographic_urticaria

  6. Могу да направим цветић од језика

  7. Da pravim balončiće od pljuvačke, ali koristan je kad si smoren. Kao sad npr.
    :pravibalončiće:

  8. mogu da podrignem na silu o.O

  9. pa mogu svi lololo

  10. to podrigivanje na silu izgleda samo ja ne mogu

  11. Duče
    pa mogu svi

    Zaboravio sam da napomenem, da mogu da kažem bilo koju reč na PODRIGSKOM jeziku :)

  12. Elektrovojvodina? :)

  13. -Читам много брзо. Отприлике страница за 30-ак секунди, можда и краће.
    -Памтим бројеве телефона и тачно знам који је чији, сад знам око 40-ак напамет. Таблице аутомобила, адресе.. С тим у вези, могу да израчунам збир било која два петоцифрена броја одмах. Смарало пола школе да им рачунам кад су другови провалили на математици да израчунам пре профанке, и так'.
    -Памтим мапе пута, ако једном одем у било који град неке државе, поново ћу знати да одем сама...
    Има још уврнутих лудачких ствари, али ето ових сад, ћу се упишем опет. :)

  14. Ti si neka pametna a?

  15. 'де паметна, ово није нормално.

  16. И ја исто, понекад ме глава боли...

  17. -Читам много брзо. Отприлике страница за 30-ак секунди, можда и краће.

    Ja imam nešto na tu foru. Ako tražim nešto u knjizi, reč ili nešto tako, preletim celu stranicu za 2 sekunde. A mogu da stranicu izguram za 5-6 sekundi, ali ne detalje, nego da ti prepričam suštinu. Ne mogu to da objasnim baš najbolje.

  18. Patišpanjčina teška