Ja imam (beskorisni) talenat

  1. могу да не дркам четерес дана.

  2. znam abecedu al onu našku sa ć č đ

  3. ja znam sve vrste imenica i njihove karakteristične padeže

  4. не мораш веровати црно, али могуће је.

  5. Ja imam nešto na tu foru. Ako tražim nešto u knjizi, reč ili nešto tako, preletim celu stranicu za 2 sekunde. A mogu da stranicu izguram za 5-6 sekundi, ali ne detalje, nego da ti prepričam suštinu. Ne mogu to da objasnim baš najbolje.

    Ово сам и ја сконтала. Кад гледам неки списак са именима, предметима, речима, било шта, увек нађем себе или кога већ пре осталих. Поремећај, да га јебеш.

  6. ne, to je samo patišpanjisanje

  7. умем да иштрцам из уста танак млаз воденасте пљувачке која много добро прска по људима а водена је па није страшно. ал умем само понекад.

  8. Lako pamtim slike, nazive slika i njihove autore.
    Znam da prepoznam jedno dvadesetak sazveždja.

  9. mogu da potrefim svaku kap u šolju a da ne poprskam dasku

  10. Warner von Latinsche
    mogu da potrefim svaku kap u šolju a da ne poprskam dasku

    све и да сам вам веров'о до сад, од сад нећу! немогуће! макар ногавицу да запишаш мало.

    но! могу да га бацим једном узастопно! аха!

  11. но! могу да га бацим једном узастопно! аха!

    Ha, taj sam!

  12. увек нађем себе или кога већ пре осталих.

    Vizuelno pamćenje. Normalno da ćeš sebe naći prije ostalih, svoje ime si više puta pročitala prije toga. A kad tražiš nekog takođe se oslanjaš na projekciju slova tog imena.

  13. умем да иштрцам из уста танак млаз воденасте пљувачке која много добро прска по људима а водена је па није страшно. ал умем само понекад.

    Kad zevas mozda? :)

  14. е оћу ја један патишпањ:

    имам фото памћење.... ваљда, или бар нешто што је слично томе.

    начи присећам се ствари по изгледу. типа имам страницу и на њој обележено маркером неколико ствари и ја их у глави нађем по простору, па онда се присетим начи да има још нешто обележено негде на страни, па онда памтим информацију по облику слова, па онда нпр. одговарам нешто на испиту и онда не могу се сетим шта иде после па се присетим папира и да нешто нисам рекао што је у типа горњем левом углу папира. а, шта кажете?

  15. Ljudi, piše BESKORISTAN TALENAT. znači, pročitajte prvi post, bog vam dao zdravlja.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.