Prijava

Mogu da spavam cvrstim snom dok se renovira kupatilo,
bez da se cimnem.

Bilo bombardovanje, pala bomba 100 metara od moje zgrade, popucali svi prozori... Nisam se probudio, moji mislili da sam umro od straha... Tako da... Talentovaniji sam... :D

Mogu da citam unatraske.
Mogu glavom da ispimpujem preko 130 - mada ovo nije beskorisno, zaradio sam neke pare kladeci se s ljudima.
Mogu da pisam bez ruku cak i kad mi je dignut.
I znam "Boze pravde".

Mogu da pevam i pišem u isto vreme, mogu da pomeram vene na šaci bez da ih dodirnem - samo pomeranjem prstiju, mogu da izvrnem palac na levoj ruci kao da je polomljen i mogu da jedem hleba i džema sa jogurtom!

To sto ti znas sa venom na ruci,ja znam sa kosti i jos znam da uvijem jezik.:)

Ti si Cakana jedna Veca Veštica :)

Nisam,samo se tako cesljam.:)

ja mogu da mrdam usima:)

Znam da zapalim benzin.

I ja mogu da pomeram vene samo mrdanjem prstiju, mogu potpuno da izbacim desno rame iz lezista, stopala i sake mi super krckaju ma raspadam se. :D

Ajoj smorena ti kao Mel Gibson u Smrtonosnom oružju.

Mićko
pre 3 dana

ja mogu da mrdam usima:)

Takođe :)

Uzas. Sva krckam kao da sam lose zasrafljena. Fala Bogu nista mi ne fali, a nije da se ne krecem, to je jednostavno talenat.

Takodje sva krckam, od prstiju, laktova, vrata i naravno kolena. Najbolje krckam od svih :D

A vilicom? :D Mnogo mi dobro u poslednje vreme krckaju zglobovi kad pomeram ramena u nazad. Strasno ke kad osetis pod rukom.
Jedino mi vrat ne krcka. On mi jos veran ostao.

Eee da i vilica,kad zevam :/ to je od skoro... :)

I meni nesto zaskripala. 'Oce kad jedem jabuke ili dunje ili neku cvrstu hranu. :/

Umem da imitiram telefon...

Mogu da pucam svakim zglobom u telu osim desnim ramenom i levim kolenom.

Mogu da izvrnem oči tako da se vidi samo beonjača, izgleda kao da sam slep.

Umem da mnoge ljude imitiram, što baš i nije beskorisan talenat. :)

jako dobro znam da ispadnem budala, ni kriv ni duzan :D