Prijava

Jako dobro umem bez ikakvog razloga da nešto uprskam. Tu nema većeg talenta od mene.

Svi moji talenti su takvi.

Умем да дотакнем врх носа језиком као и дно браде.

Ja mogu da vršim veliku nuždu duže od sat vremena (rekord je sat i četres' minuta), sve dok ima nepročitane literature u WC-u.

Имам веома, веома савитљиве прсте.

Могу да мрдам ушима и савијем језик у детелину од три листа.
Могу да се ознојим у поткошуљи на -15, а да не пустим ни кап зноја на +42 у гуњу.

Pogadjam tacno ishode Bundeslige ali samo ako ne uplacujem tiket,samo kada tipujem onako iz razonode.

Ne znam da li sam već to napisala,ali ja umem da p r e d e m, kao mačka.
Samo,mačke to rade iz pluća,a ja grleno.
Niko mi ne veruje,ali-šta da se radi.

Mogu da zivim 19 godina bez seksa

Понекад се веома узбудим око неких баналних ствари.

Seljak je apsolutni pobednik! Hahahahh nasmejao si me opasno!

Ja umem da izgubim sve,da mi das slona na cuvanje,izgubio bih ga...

Mogu da vežem pertle jednom rukom.

Mogu da hodam na rukama duže nego na nogama.

Mogu da pišam bez ruku.

Mogu da jedem hladan pasulj.

Могу да шљокам ко свиња, а кад се нашљокам, тада могу да се спријатељим и с најгорим кером у граду. Значи да сам друштвен када се нашљокам. Ммм,да.

Imam talenat da na 5 tiketa omašim na svakom po jednu utakmicu.

Mogu da bljunem kad god hoću... Čekaj to baš nije beskorisno, nisam nikad pijan bacao peglu po kući, uvijek to odradim dok sam još u gradu... Ovo ispade talenat na kraju... Izvinite na spemu...

mogu da pijem kao car kolko ocu, ne mogu se napiti, mogu da radim sa loptom sve trikove, a fudbal nemam veze da igram. Mogu da namestim da mi sve defke budu odabrane, a necu.

Umem da sednem na krevet/u kafic/na travu/na zidic i izgledam sjajno.
Mozete reci da je to zapravo korisan talenat posto se svidja devojkama, ali u mom slucaju je totalno beskorisan, posto ze zatreskavam iskljucivo u devojke koje moram da jurim. A imam nos da vidim koja je vec pala za slobodu.

Hm, umalo da zaboravim.. Nije poenta u izgledu, nego karakteru.

Mogu kontrolisano da širim nozdrve do neslućenih razmera. Talenat toliko redak da je na kraju postao i koristan, jer ga je nasledila i moja ćerka, pa sam tako postao siguran da je moja.

Umem da izbacim rameni zglob iz ležišta, takođe to mogu sa desnom lopaticom, ali mnogo više, uz to se čuje strašno krckanje kostiju, isto mogu i sa rukama, ne služi ničemu, nije štetno, ali se ljudi uvek prestrave kad im pokažem. :P

Ja mogu da savijem palac iza nadlanice.