Ja imam (beskorisni) talenat

  1. Imam duple zglobove u oba ramena, tako da mogu da ruku obavijem oko vrata i njome dotaknem vrh uveta sa iste strane, (obicni smrtnici probajte - mozete da stignete maksimum do brade).

    Mogu da sviram gitarske sredove na klavijaturama. Od ovoga sam cak i imao neke koristi u zivotu.

    Umem da oponasam zvuke prdeza stiskanjem dlana o dlan, kao i da "talasam" obrazima kao konj.

    Umem da sviram na gitari onu pesmu sto je tema za garazu u Gran Turizmu trojci, kao i temu iz Malog programa RTB-a. Potonje sam pretezno uspesno koristio preko nekoliko puta u cilju muvanja riba starijih od '79. godista, (kad su bile mladje, mislim).

  2. Znam da sklopim ruke i napravim od palaca kao neku improvizovanu svirajku. Kad duvam u njih, proizvodi se zvuk maltene identičan sovinom.

    Ovo moram da probam da primenim na Mari Munji kao ljubavni zov :)

  3. ... tako da mogu da ruku obavijem oko vrata i njome dotaknem vrh uveta sa iste strane, (obicni smrtnici probajte - mozete da stignete maksimum do brade).

    Izlomih ruku pokusavajuci...:)

  4. ... tako da mogu da ruku obavijem oko vrata i njome dotaknem vrh uveta sa iste strane, (obicni smrtnici probajte - mozete da stignete maksimum do brade).

    Probao, mogu :)

  5. E da, zaboravio sam. Mogu da dosegnem do pola nosa jezikom, takodje mogu da cackam nos jezikom.

  6. Hmm, imam produžene tetive u nogama, mogu da rotiram oba stopala za 180 stepeni.

  7. Jbt, ova Vuka je skupina cirkusanata (il cirkuzanata?)....

  8. Probao, mogu :)

    Ma ima nas, samo nas ima vrlo malo. Kapiram da su uglavnom visi ljudi u pitanju.

    Znam da sklopim ruke i napravim od palaca kao neku improvizovanu svirajku. Kad duvam u njih, proizvodi se zvuk maltene identičan sovinom

    Predrazinjo, to moze gomila ljudi :) Ja imam advanced tehnike - imam raspon od jedne cele oktave u kojoj imam kakvu-takvu intonaciju, mogu da sviram i intervale, razvio sam i tehniku gde radis "rrrrrr" jezikom dok sviras, sto zvuku onda daje iseckani efekat, a umem da izvedem i onaj efekat iz teme za film "Dobar, los i zao", (premda smo mi tu pesmu zvali "Kamel trofi", jer je u vreme kada smo provalili taj "instrument" ta pesma bila na spici prenosa za Kamel trofi u Amazonu, a nasi su to prenosili jer je po prvi put bio i nas tim u konkurenciji :)

  9. Predrazinjo, to moze gomila ljudi :) Ja imam advanced tehnike - imam raspon od jedne cele oktave u kojoj imam kakvu-takvu intonaciju, mogu da sviram i intervale, razvio sam i tehniku gde radis "rrrrrr" jezikom dok sviras, sto zvuku onda daje iseckani efekat, a umem da izvedem i onaj efekat iz teme za film "Dobar, los i zao", (premda smo mi tu pesmu zvali "Kamel trofi", jer je u vreme kada smo provalili taj "instrument" ta pesma bila na spici prenosa za Kamel trofi u Amazonu, a nasi su to prenosili jer je po prvi put bio i nas tim u konkurenciji :)

    Potpisujem =)

    Takodje imam talenat da prdim ispod miske, pomocu prsta i usta da imitiram zvuk otvaranja flase vina, da pamtim krajnje nebitne detalje, da pamtim datume i rodjendane ko lud, da cackam nos jezikom, kvalitetno ucim nebitne stvari....

  10. Sijalice pre neki dan video tebe i jos troje kako stoje u slagalici, drze neke stvari, dok im ona voditeljka nesto prica, ali gledao sam sekund pred kraj.
    Koje si mesto bio i sta si dobio?

  11. Imam apsolutni sluh, imitiram dosta dobro kojekakve glasove i brzo učim jezike. I znam da govorim unazad, sa sve akcentovanjem. Al' zato ne znam da saberem dva dvocifrena broja.

  12. Sijalice pre neki dan video tebe i jos troje kako stoje u slagalici, drze neke stvari, dok im ona voditeljka nesto prica, ali gledao sam sekund pred kraj.
    Koje si mesto bio i sta si dobio?

    Nisi lepo prebrojao, bilo nas je osmoro tj. osmorica...Na kraju sam bio treci, osvojio sam put u Madrid, neku lovu i vaucer u Tehnomaniji...

    Imam apsolutni sluh, imitiram dosta dobro kojekakve glasove i brzo učim jezike. I znam da govorim unazad, sa sve akcentovanjem.

    Potpisujem i ovo, zaboravio sam...

  13. -Mogu da talasam skoro svakim delom tela. Slično onim brejk denserima, samo što se nikada nisam bavio time. Ruke, noge, torzo...jezik, obrve, bulja, stomak...gde god postoje najmanje dva susedna mišića koja mogu zasebno da pomeram, samo ih uskladim da izgleda kao talas.
    -Mogu da pomeram glavu paralelno sa linijom ramena, da je gurnem od nazad i da izgleda kao da je spala sa vrata.
    -Znam 'moonwalk'.
    -Imam dobar osećaj za ritam.
    -Da zviždim uvlačeći vazduh.
    -Da dislociram središnji zglob palca, da izgleda kao da je iščašem.
    -Da savijem ostale prste kontra od smera savijanja u pesnicu, tako da budu normalni u odnosu na spoljašnji deo šake.
    -Da okrenem jezik za 180 stepeni u oba smera.
    -Često me usere i poneka rima, uglavnom da mnogo, psovki u njoj ima.

  14. umem da bijem troicu odjednom, znam neke poteze jebiga.

  15. Čekaj...kako su tebe odbanovali?

  16. -Da zviždim uvlačeći vazduh.

    Ja mislio da to mogu svi. :)

  17. Mogu sve da sjebem, apsolutno sve, neke stvari i vise puta jer imam talenat da ih izgradim od pocetka.

  18. mogu da kuvam- jedino što to niko posle ne sme da pojede.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.