Ja imam (beskorisni) talenat

  1. Da pocnem sa onim sto su neki naveli
    Umem da pomeram/povecam nozdve kao konj, shodno tome onda i zgledaju. Ume i moja sestra, tako da mislim da je to genetski predisponirano.
    Umem da pravim jako dobre kolutove od dima.
    Umem da spavam tako da ne mozete da me probudite, ni samari ne pomazu. Ponekad i po 20 sati.
    Imam prirodno dubok glas koji subotom i petkom sabajle zvuci kao glas demona iz pakla, ali umem i da pricam/pevam jako visokim glasom. Takodje umem da "growl-ujem" kao one metalike i sleje. I kao sto je Goga rekla, umem da predem.
    Umem da samoindukujem kurcobolju, tako da me u datom trenutku boli kurac za ama bas sve oko mene.
    Umem jako dobro da pamtim tekstove pesama.
    Umem da vrtim novcic izmedju prstiju i to jako brzo, kao oni zajebani likovi iz filmova.
    Umem da vrtim hemijsku olovku oko palca.
    Umem da zongliram sa tri loptice, ili sa dve u samo jednoj ruci.
    Magnet sam za budale, ljudi mi se ispovedaju i generalno me vole (zvuci narcisoidno, ali nije tako misljeno). Skineri, narkomani, narodnjaci, patriote, ludaci sa svima mogu ne samo da izadjem na kraj, nego me jos smatraju ortakom i to samo posle 1min razgovora. Ume to nekad da bude i korsino, posto mi plate pivo iako odbijam (dva puta iz kurtoazije, treci put prihvatam), a ume da bude i sranje jer mi se nakace pa ne umem da ih odjebem.
    Umem da gledam sa ocima u razlicitim pravcima, kao kameleon.
    Umem da izvijem gornju usnu kao Elvis Preslej (ili kao konj, kako vam draze).
    Mogu da podrignem kad god hocu.
    Imam dva metra i pet, a nisam sportista. Jedino mi dodje zgodno sto mogu da krecim plafon, menjam sijalice i dovacam zenama u prodavnici stvari iz gornjih rafova bez merdevina.
    Umem da se pravim glup, sto je ipak korisno. Ljudi se sasvim drugacije ponasaju prema vama kad misle da pred sobom imaju totlanu naivcinu.
    Mogu da pucam prstima bez koriscenja palca.
    Mogu da jedem za 4 osobe i tako svaki dan, ili da pojedem saku rize na dan, svejedno je. Kilaza mi se ne menja.
    Imam prste kao od gume. Primer dole, to je moja bangava saka.
    http://vukajlija.com/var/products/posters/201101/64786/otpor.jpg?1301801932
    I tako, mislim da sam ponesto zaboravio, ali ovo je u sustini to.

  2. Umem da pravim jako dobre kolutove od dima.

    64 od jednog dima

    Umem da spavam tako da ne mozete da me probudite, ni samari ne pomazu. Ponekad i po 20 sati.

    ne spavam vremenski previše ali me jednom drug šamarao, nije mogao da me probudi.

    Umem da zongliram sa tri loptice, ili sa dve u samo jednoj ruci.

    +1

    Magnet sam za budale, ljudi mi se ispovedaju i generalno me vole (zvuci narcisoidno, ali nije tako misljeno). Skineri, narkomani, narodnjaci, patriote, ludaci sa svima mogu ne samo da izadjem na kraj, nego me jos smatraju ortakom i to samo posle 1min razgovora. Ume to nekad da bude i korsino, posto mi plate pivo iako odbijam (dva puta iz kurtoazije, treci put prihvatam), a ume da bude i sranje jer mi se nakace pa ne umem da ih odjebem.

    Hahahha ka' da gledam sebe :D

    Mogu da podrignem kad god hocu.

    +1

    Umem da se pravim glup, sto je ipak korisno. Ljudi se sasvim drugacije ponasaju prema vama kad misle da pred sobom imaju totlanu naivcinu.

    O da... I onda kad shvate kakav si ustvari počnu da vas gledaju drugim očima jer niste više ona ista budala od prije.

    Mogu da jedem za 4 osobe i tako svaki dan, ili da pojedem saku rize na dan, svejedno je. Kilaza mi se ne menja.

    Isto, jebote... Đevojka mi se krsti kol'ko jedem, a mršav sam... Možda zato što pušim... Išli smo pola sata do željezničke, ja sam svratio u dvije pekare po burek i onda u fast fud hamburger, smijala mi se cijelim putem

  3. Evo da i ja postujem svoj beskorisni talenat.
    Iso na razna takmicenja u prethodnih 6 godina i osvojio sledece nagrade:

    4. razred
    II opstinsko iz matematike (ili I, davno bilo)
    I regionalno iz matematike

    5. razred
    I opstinsko iz matematike
    I regionalno iz matematike

    6. razred
    II opstinsko iz matematike
    II regionalno iz matematike
    III republicko iz matematike
    II opstinsko iz fizike
    I regionalno iz fizike
    I republicko iz fizike

    7. razred
    III opstinsko iz matematike
    I regionalno iz matematike
    I republicko iz matematike, ucesce na srpskoj matematickoj olimpijadi
    III opstinsko iz fizike
    I regionalno iz fizike
    III republicko iz fizike
    II opstinsko iz informatike
    I regionalno iz informatike, ucesce na drzavnom i srpkoj informatickoj olimpijadi

    8. razred
    II opstinsko iz matematike
    II regionalno iz matematike
    III republicko iz matematike
    II regionalno iz fizike
    I republicko iz fizike
    I opstinsko iz informatike (ili II kako bese)
    II regionalno iz informatike
    II republicko iz informatike
    III srpska informaticka olimpijada
    III srpska fizicka olimpijada

    1. srednje
    I opstinsko iz matematike
    I regionalno iz matematike
    I republicko iz matematike
    I opstinsko iz fizike
    I regionalno iz fizike
    II republicko iz fizike
    II regionalno iz informatike (valjda je II)
    II republicko iz informatike

    Dobio stipendiju za Racunarsku Gimnaziju kao 2. na listi potencijalnih stipendista. Odbio je. Dobio neku gradsku stipendiju od šesedam iljade.

    Nisam se jos takmicio u inostranstvu, sutra idem na neku fiziku u Rumuniju.

    I ne znam sta ce mi ovo.

  4. Parkourac, pa ti si stvarno u kurcu. Ako cemo pravo, jest da nismo organizovali takmicenje, ali ti pobjedio po beskorisnom umecu/znanju.

  5. hahahaha znam znam :D
    pokusavam da zivim normalno sa ovim defektom

  6. Ja samo da se javim da i ja sažaljevam Parkourca xD
    E ja mogu da širim zenice kad 'oću :)

  7. Škk? Kako širiš zenice?

    Ja mogu da podrignem i da povraćam kad 'oću. lolo
    Ima još, al' ne mogu da se setim.

  8. Eto, to drugarica skontala. Prosto mogu xD
    Znam žensku koja može da prdne namerno. To je već kraljevski.

  9. Umem da izvrnem kapak, umem da napravim od jezika detelinu. Umem jos svasta al ne mogu da se setim.

  10. Веома добро памтим бројеве.
    Цео свој телефонски именик знам напамет, регистарске таблице свих аутомобила чијим сам возачима из неког разлога опсовао кеву (много се нервирам у саобрацају и много псујем), датуме...

  11. - Mogu da zaplačem kad god hoću, autentično. E sad, nije baš da je to beskorisni talenat...
    - Mogu da zasmejem svaku bebu na ovom svetu. Kada deca u autobusima plaču u naručju svojih očeva i majki, ja im samo napravim neku facu i ona počnu da se smeju. I to će biti korisno.
    - Najjače izvodim fudbalske aute od svih osoba koje poznajem i koje sam ikada video, osim možda Rorija Delapa. Prebacujem po četrdesetak metara. Svi se krste svaki put kad im uvalimo gol posle auta, a ja im samo kažem da sam ustvari odbojkaš pa su mi zato ramena katapult.
    - Brzo prebrojavam ljude na javnim mestima, a ako ih je previše (recimo na stadionima) vršim precizne procene koliko ih ima. Imam neki fetiš da moram da znam koliko je ljudi negde.
    - Mogu da sklupčam jezik po dužini, onako kao fišek, a mogu i da ga raširim da bude ko lopata.
    - Mogu da imitiram zvuk Paje Patka i svinje, ali originalno. Mogu i da predem iz grla (dakle ne kroz usta) kao mačka.
    - I, za kraj, mada mi nećete verovati: znate one ribice iz Bambija (one što idu u miksu sa malim perecama)? E ja tu ribicu jednom izbacio iz usta u vazduh, uradio kolencetom, nogom jedanput, nogom drugi put - i uhvatio u usta. I pojeo. Nije baš higijenski, ali je kul. A Ibrahimović je od onog njegovog sranja sa žvakom napravio milionsku reklamu za Najk, mada je žvaku lakše pimpovati jer je mekana.

  12. - I, za kraj, mada mi nećete verovati: znate one ribice iz Bambija (one što idu u miksu sa malim perecama)? E ja tu ribicu jednom izbacio iz usta u vazduh, uradio kolencetom, nogom jedanput, nogom drugi put - i uhvatio u usta.

    +1
    E i ja sam dobra u procenama broja jedinki na nekim skupovima.

    A niko nije provalio da svi možemo da širimo zenice, neg' ispade da imam talenat xD

  13. Ja sam talentovan da promašim tiket na kladionici. Mislite da je to lako? Jok, more, treba se roditi za ovakve stvari....

  14. moja drugarica ume da mrda ušima i nozdrvama u isto vreme!!! ukoliko neko želi da uživo vidi ovaj fenomen može da se javi na pvt pa ćemo organizujemo neki performans!

  15. То са ушима могу и ја, а за ноздрве никад нисам покушао до сад, није падало на памет. Али ево, могу.

  16. Пфффф лемајо... То је просто... Могу и наизменично ушима и ноздрвама да мрдам и наизменично ушима (лево па десно и обратно)...

  17. Kakvi ste majmunčići :))))
    Ja mogu da lakiram nokte žmurećki!

  18. Evo i ja se setio necega sto je mozda zanimljivo...

    -Umem da zaustavim svoj san, tacno tako. Najcesce to radim kada imam neku jebenu nocnu moru itd. Takodje i da manipulisem, ali tada nemam zadovoljstvo, tacnije prvo se probudim pa se odma tada vratim na taj san, i to uspesno.
    -Mogu da se skoncentrisem toliko da osetim ljude oko sebe (bez vonjanja).
    -Umem da izvrnem oci sto je vec vidjeno.
    -Mnogo dobro sagledam stvari, tacnije brzo kapiram.
    -Majstor sam za sitne igrice.
    -Imam talenat da se na kompu sa netom nikad necu smoriti, i nisam...
    -Ne znam da l' je talenat ali ovde provodim vec 30 minuta pokusavajuci da se setim jos necega sto umem...

    Ima tu jos spomenutih stvari al' ajde...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.