Prijava

Napomena

---> SVOJIH <---

što ti nisam napisao u ovom postu da mi popušiš kurac

Jedan od mojih postupaka kojeg se stidim je to što svojoj majici kažem previše ružnih i teških reči. Svi oko mene poznaju situaciju i znaju da je zaslužila čak i mnogo više pa me ne osuđuju zbog toga, ali meni je krivo...3 meseca ne pričam s njom, pa onda pričamo 2 dana, pa se popičkamo opet, pa ne pričamo 2 meseca..i tako sve u krug. Stvarno me interesuje kako da joj čestitam novu godinu i da li će ona meni ili ako neće, da li će prihvatiti moje čestitke. A što je još gore, ne pričaju ni sestra ni ćale s njom pa mi još žalije.

Šta te boli kurac.
Još i tebi da se pravdam.

Aj, bre majmuni jedni retardirani, jebem vam se s ustima. Odjebite. Umrite za novu godinu da vaši svake nove godine umesto da je slave - obeležavaju vašu smrt.

Ako si zombi, onda je sasvim logično da slave tvoju smrt, jer ona dođe kao rođendan, iz perspektive zombija.

pa sta koji djavo visis ovde i zalis se. uradi nesto. skuvaj zeni kafu. izvini se. tolko je tesko?
draga saveta mi nije ravna...

Kajem se što sam sopstvenu temu spemovao zbog imbecila. Samo vi pišite. Na vaš obraz ide.

Bolest ne bira gde udara.

Што сам се родио.

e tako treba!
Budi dobar kuca

Posavetuj se sa vejvrajderom on je stručnjak za tople odnose sa majkom

Aždajo, ne vredi. Ulizujem se svaki dan. Po svaku cenu sam dobar... kada skuvam tu kafu npr, ostaće tu i 3 dana ako treba, ali je ona neće popiti niti pomeriti.

Tomi Đeri, Ninđa kornjače...

Nash Bridges
što ti nisam napisao u ovom postu da mi popušiš kurac

AHAHA

Stidim se što sam lagala osobu do koje mi je mnogo bilo stalo, i što sam je zbog laži izgubila. Ostala mi je lekcija da se svaki odnos gradi pre svega na iskrenosti.

zene i iskrenost...da da bas....zene ne postuju muskarce, to je tako bilo i tako ce biti uvek.
muskarac mnogo jace i iskrenije voli nego zena.

SasvimNebitna
Stidim se što sam lagala osobu do koje mi je mnogo bilo stalo, i što sam je zbog laži izgubila. Ostala mi je lekcija da se svaki odnos gradi pre svega na iskrenosti.

http://ispovesti.com/

Sto rece pezos na nekoj temi "sve prave ljubavi su tuzne". Zapamtite njegove reci :(.
Stidim se sto ti autor Nash Bridges nije u onom postu napisao da mu popušiš kurac. ( pederski smajli).