Prijava

igrao sam u novom Sadu rulet sa Acom Lukasom i Arkonom onim Ražnatovićem i tad su me prozvali fleksa 93 godine jer sam fleksibilan po pitanju gubljenja sredstava

http://i.imgur.com/3hen1iq.png
Нема везе са темом али има са Пезосом, значи има везе са темом ололо

moj drug Šomi napisao defku o detinjstvu znamo se iz kraj skroz je normalan drkao na politikin zabavnik

Ljudi, nemate pojma da kopirate pezosa jebo te. Ajde da probamo ozbiljno. Evo ja ću sad

Bio sam u zoo vrtu prosle godine kad sam isao u beograd i ja tamo sa jednom drugaricom kad tamo cecin sin onaj mali zeljko sa neke dvije picke. Ja mu prisao i kao 'brate, da ti nije puno dvije? Da das jednu meni?' a on mene gleda nesto ispod oka kroz one pederske naocare sto nose hipsteri i kaze 'znas ti ko sam ja?'
Ja tu poludim, zalepim mu samarcinu i posaljem ga u krvavu picku svetlaninu. Ne moze tako sa Pezosom.

емир бекрић је био у суботарима, они су му финансирали припреме и допинг, а сад му прете смрћу зато што се приклонио спц након што је освојио медаљу

Мој друг Деки аод шиљио бобана на Касандру па зато сад фура косицу к'о Ранду.

uzmem ja da drkam i ne mogu da svršim dođe setra i popuši mi

Emerik Gudelj i Fuad Backović Din vlasnici su više striptiz barova širom istočne Evrope, bosanskohercegovački dnevni list Dnevni avaz plaćen je da ih predstavlja kao gejeve da se ne bi saznalo njihovo pravo lice

putin se prvi put obracunao sa ajkulom kad je trebao da stupi u kgb, odatle su mi i javili.

doso ja da upalitm tiket, i kaze ovaj ne moyes ti nemas 18 godina, ja pljas samar, otkucam sam tiket i pljunem ga dok je lezao u lokvi krvi.
Ne moze tako sa Pezosom.

smorka i nebitna kda bi se lizale tri dana ne bi mogle jedna drugoj da nađu klitoris

Letos bio sa jednim ortakom na tvrdjavi i tamo njemu bila devojka sa nekim drugaricama i on kao da je iznenadi jer je cuo da je tu ode sa mnom i mi tamo kad ona se seta pod ruku sa nekim midzetom duplo manji od mene. Ovaj ortak poludeo oce da ga bije i zaleti se on njemu a bio nam okrenut ledjima i on mu dodje sastavi ga i padne ovaj iz jedne pesnaje i zove me da dodjem da vidim ko je lik i ja ocekujem nekog vamo iz pezosa kad ja gledam ono Djani ladno.

счушај космополита, престани да сереш, боли ме курац што си старија жена, испресавијаћу те ако не престанеш да се курчиш.... докурчило је свима да слушају те твоје приче о суровој реалности преживљавања и синовима, могу да изударам шакама и тебе и њих заједно, да вас ишутирам ко мачиће

и чуо сам да су ти родитељи шиптари, као и многима са сајта... и боксеру, али он је добар и као човек и као верник

Pričao mi Zoran Vanev kad je bio na ekskurziji u Soko Banji, slikali se pored one velike ptice, i tek ptica izvadila kurac i počela da jebe nastavnicu, Zoki gledao u neverici, napalio se i otišao iza nekog žbuna da izdrka, pa kad svršio u ruku jurio drugarice i mazao im spermu po faci.

mylyce ja te volim i nikada te ne bih napastvovao na futoškoj u polumraku

Ima jedan lik ovde u pezosu tezak slucaj bas. Bio na ratistu u slavoniji valjda i jednom meni dosao nesto da se dere na ulici kad sam ga zakacio ramenom i ja ga pogledam onako i kazem mu 'bezi bre majmune' i on potegne nozinu na mene i ja se izmaknem za centimetar bukvalno i u okretu mu izbijem noz kad sam ga udario nogom po ruci i on se prospe sav po asfaltu i ja uzmem onaj noz gledam odozgo i kazem 'oces da ti otkinem muda sad ovde?'
Pobegao covek kao picka, kazu da se obesio posle

slusaj ti,hoolturice,nemoj da ti raskrvarim oko,pazi sta pricas,jel ti jasno??

kupio ćale vučijaka rasnog, bio prvak na nekom okupljanju džukela nem pojma, kao da nam zaštiti dvorište i kuću, bilo dosta krađa, i sutradan se ja budim kad ono dzukac glođe nečiju butnu kost. prestale krađe posle toga po komšiluku

Smesni ste, ovde se prepucavate nesto na sajtu a ne bi se smeli uzivo ni naci a tek pobiti.
Pocistio bih pod sa svima vama zube bi skupljali