Prijava

ekekeke... ja gotivim dželu... nemojte ga :)

Пазл кад моли за лајк.

rasni, u bilo kom obliku bitisanja na sajtu

+1 за расног

Пазл кад моли за лајк.

Neko očigledno ne razlikuje ironiju od stvarnog moljakanja... a nije da ga nema među nekima za koje bi se reklo da su teški hardkor, zato me valjda i nemaju muda cimati kad "prosim lajk" ;)

Granjčilo, u kategoriji foruma. Njegovo objašnjavanje izaziva potrebu... Ne, u stvari, nije stvar u tome šta priča, nego na koji to način radi, stil, izbor reči, pristup... Elem, izaziva potrebu da tučeš glavom u zid, da amnezijom izazvanom potresom mozga otkloniš to što ti je čitanjem njegovog posta ušlo u glavu.

Vlade limar ahahahahaha
EDIT: Nedostajao si.

Vlade limar ahahahahaha
EDIT: Nedostajao si.

Što, nisi mogao da napišeš hahhahahahahaha nekom drugom? :)

Rekao bih rasni, ali on je samo neduhoviti smarac, pa titula bez ikakve dostojne konkurencije odlazi Fenderu, za koga bih voleo da mogu da iznadjem ijednu rec hvale. Ko sa onim zivi, treba da mu po zakonu ide staz, i to beneficirani, da u 40. stekne pravo na invalidsku penziju!!!

Što, nisi mogao da napišeš hahhahahahahaha nekom drugom? :)

Pisao sam nekakvom Veselku, koji me doveo u zabludu da si to ti. Ispostavilo se da je u pitanju Vlade Limar za sirotinju :)

ахахахаха, свашта!

Veselko je plagijator, čovek kopira stil, i onda kao: "ja sam Valdemar, vidite me!" Ne, ne...

Ajde..Ako te kopira, jako dobro to radi.

Ostavite nesrećnika na miru. Mogu da zamislim kako se oseća ako čita ovo.

To si ti Vlade, nemoj da nas zajebavas :(

Matija Bećković.
Jes da ne dolazi na forum al je brate smarač, samo nešo HEEEJ, HAAAAJ, IHAAAA, JOOOOJ, sav mu se život svodi na razvlačenje i galamu OOOOO.

To si ti Vlade, nemoj da nas zajebavas :(

Još ćeš reći da sam Granjka i Valsinarb :(

Da ne radiš kojim slučajem u katastru?

Ne daj bože. Taman se spremam da potpalim lokalni katastar. Nadam se samo da Granjka ne sedi u mom lokalnom, šteta bi bilo da izgori čovek, a nije ništa kriv.

Najveći smarač
Valdemar, pre 7 minuta