Prijava

Opušteno, i ja sam se zajebo i stucao odma na neke gluposti.
A prva dva meseca nisam znao da onaj buster što dobijaš svaki dan treba da se aktivira da bi imao efekat :D

Onaj sto dobijas iz kutije?
Ja t oaktiviram jedan po jedan

Idiukurac imenjace kako ti bonmbardujes..
Ja pokusao nista, meni bolju idu fajteri

Tebra bonbarderi majka, narocito teski i medium. Letis na 5km visine i bole te kurac. Rokas baze i aerodrome :D

Jos kada bi balavanderi sa fajterima hteli da me prate i cuvaju mi pedu...

Bas sinoc ja ostao sam sa ruskim AR-2. I skontam bolje da oborim bar jedan avion nego da jurim zemaljske ciljeve. I oborim neprijateljski bomb svojim turetima. Odmah posle me sjebo jedan sa Spitfajerom, ali vredelo. :D

Ako vam treba pomoć, obratite mi se. Prijatelj mi radi u Gajinu, radio i na WT-u, sve zajebancije što vam trebaju, samo recite. Ali samo PVT, ne mogu javno.

Ako Gaijin ima referral program moze li da me preporuci? On dobije lovu za mene, ja se konacno otkacim od ovih jebenih bankara.

Sale, udruzicemo se u nekoj borbi pa cu ti cuvam cmar ne brini :D

Jebem ti ja ove tenkove razbih.
12 sam imao pobijenih u jednoj rundi, samo sam redjao lel

To hoces da kazes da si Romel, jel??

Cekam ja njega na mesovitim bitkama, da skonta zasto su Svapski tenkisti zvali IL-2 "Crna Smrt"

Igrao sam sa il 2
Uh kako je dobar jebemti.

Ali sto ne moze research da ide za SSSR dok ja igram sa Amerima

Uzmi Mig-3 dok cekas da IL-2 zavrsi bitku i bog da te vidi.

Mig-3 majka za jebanje drugih aviona na T1 i T2 nivou. Brz, okretan i penje se ko nezdrav. Vise puta sam sleteo sa njim potpuno bez motora i sa izresetanim trupom.

Ustvari Mig-3 važi za jedan od najneokretnijih aviona :)
Snaga mu je u penjanju i brzini i performansama na velikim visianama, mada se tamo bitke retko odigravaju ispod 3.0 BR

Ja koljem druge bombardere. Meni dosta. :)

Па историски Миг-3 јесте био пресретач, међутим пошто после бомбардовања Москве углавном није више било већих напада на совјетске градове, и већина ваздушних борби водила на малим висинама, за разлику од западног фронта, авион је полако престао да се производи, пошто више није имао намену. Иако је био можда технички најнапреднији совјетски ловац на почетку рата. :)
Ја се увек кад оборим неки двокрилац са њиме осећам скоро па прљаво. Скоро.

Ima sad ubacili i italijanske avione.