Prijava

Evo predloga:
Kako popraviti jebene slušalice koje prekidaju/krče/se čuju samo na jednu stranu?
philips sbc hp 100
Kupio ih pre ko zna koliko, sjebale se nakon par godina, otad nosim crninu. Čak sam pokušao konektor da zamenim, ali sam najverovatnije još više sjebao.

P.S.
Živ bio.

Biće tutorijal o slušalicama, spremio sam jedne već.

E, Rade, macoree, a da ti izlupaju modovi tamo na temi malo praznih postova da svaki tut bude na zasebnoj strani. Pun kurac vremena se ucitava, a nije ni pola strane gotovo

kako misliš? pa svaki tut ima svoj post

Roade, pade mi i ovo na pamet: ako si vispren dečkić mogao bi možda da spomeneš i neke tehnike za ubrzavanje rada računara: od instalacije softverskih paketa za brisanje smeća i optimizaciju rada sistema, pa do nekih hardverskih šema i caka koje ljudi mogu uraditi u toplini doma svojega (fensi hlađenja, itd.).

E, Rade, macoree, a da ti izlupaju modovi tamo na temi malo praznih postova da svaki tut bude na zasebnoj strani. Pun kurac vremena se ucitava, a nije ni pola strane gotovo

Sledeći tutorijal će biti o tome kako ubrzati učitavanje strane sa tutorijalima.

:D

Lukѕ
Roade, pade mi i ovo na pamet: ako si vispren dečkić mogao bi možda da spomeneš i neke tehnike za ubrzavanje rada računara: od instalacije softverskih paketa za brisanje smeća i optimizaciju rada sistema, pa do nekih hardverskih šema i caka koje ljudi mogu uraditi u toplini doma svojega (fensi hlađenja, itd.).

Ovo ću da uradim na jutubu, spremio sam već nešto.

Значи морам и овде да се упишем.

Atif je u pravu, brže bi išlo da je samo jedan tutorijal po stranici, ali OK je i ovako kad već modovi ne znaju to renderovati LOL

Tamo gde piše sadržaj tu su linkovi. Svaki naslov tutorijala je link. klikneš na njega i otvoriće se nov tab sa tim tutorijalom koji ti treba.

Radiejšne baci neki tut. o majnovanju Bitcoinsa, da bi posten vukajlijas mogao da nauci kako da zaradi za leba?

Nijedan vukajlijaš, pa ni ja nema hardver da bi izmajnovao ni 0.000001 bitkoin

Nema od toga ništa

Fala ti brate za ovaj windows tutorijal, poštedeo si me cimanja do buraza, sad mu poslah link.

ne razumes me rade, mnogo je slika, a kao sto si sam rekao, vukajlijasi nemaju bitkojn masine i bitkojn konekcije, pa se samim tim i tutovi ucitavaju sporo. mnogo je slika na jednoj strani, malo praznih postova ne bi skodilo, ne zbog organizacije, vec zbog brzine ucitavanja...

Pa šta sad za svaki tutorijal zasebnu temu da otvaram?

Meni bi mnogo lakše bilo da ima kao dugme "spojler" pa da ja tu stavim sliku i kad neko oće da je vidi klikne na to i pokaže mu se.

Meni je stvarno žao ali ne mogu nalupati 19 praznih postova da bi samo jedan tutorijal stavio po strani, zato sam i napravio u prvom postu da su naslovi tutorijala linkovi koji vode do njega.

Šta je tu je jebi ga.

Rade, da uzimaš novi monitor od oko 23 inča (1 inč gore-dole), do nekih 200 jura, šta bi uzeo?

To ti je nezahvalno putanje strašno. Ne mogu da ti dam tačan odgovor ali išao bih na ovu novu led tehnologiju sigurno.

Najbolje da odeš u prodavnicu i pogledaš slika kakva im je uživo.

Rade, mozda je onda bolje da poneki duzi tut razdvojis na vise postova, cime ce se slike (zajedno sa postovima) razbaskariti na vise strana.

Moram da smislim nešto to je sigurno, samo ne znam još šta.

Ja bi ovo u igre prebacio.