Prijava

To ti je nezahvalno putanje strašno. Ne mogu da ti dam tačan odgovor ali išao bih na ovu novu led tehnologiju sigurno.

Što LED, a ne IPS? Zbog vremena odziva?

Rasni nemoj da teraš kontru ovde, tema je odlična i treba da bude u aktivnima.

Раде, мађијо, да ли би могао да окачиш неко рјешење за сљедећи проблем. Мој цимер хоће да дода са диска Д на диск Ц још 10 гигабајта, јер му недостаје простора за виртуелну машину. Он каже да му је то неко већ некад радио без поновног подизања система преко неког програма и да му је радило на другом компјутеру. Ако имаш какво рјешење, добро би дошло. Фала унапријед.

Odlična ideja. Čim završim tutorijal za održavanje računara videću da uradim i ovo.

Super ideja.

Rasni, ne izdrkavaj se, ova tema je jedna od malobrojnih koja vredi necemu...nije da je "moram nekome da se izjadam".

Retarde, ovo sam vidio na djelu i svakome preporučujem. Cijena je OK, dakle, oko 185€, tj. 250$ ili približno 15600 butanskih ngultruma.

http://www.gigatronshop.com/monitori/dell_led_tft_23_u2312hm_ultrasharp_ips_full_hd-14270

Radijacija
Odlična ideja. Čim završim tutorijal za održavanje računara videću da uradim i ovo.

Super ideja.

Имаш пиво кад си у НС.

Погледаћу, фала селтиче. Него реци ми, јеси видео како изгледају неке брже игре на њему?

Ovako.
Idemo na jutub i tamo pravim sledeće tutorijale, sa glasom naravno trebaće mi malo vremena da napišem kako i šta da ne bih lupao bezveze.
-instalacije softverskih paketa za brisanje smeća i optimizaciju rada sistema,
pa do nekih hardverskih šema i caka koje ljudi mogu uraditi u toplini doma svojega

-Objašnjenje kako dodati prostor na particiju C sa particije D i obratno.

Onda u slikama sledeće
-citiranje,debela slova na vukajliji...
-popravljanje baterija za laptopove
-Popravka punjača
-Kako popraviti slušalice

Buraz je igrao Battlefield 3, Dirt 3, Crysis 2, Mass Effect i Skyrim i sve su išle kao mlijeko (normalno, uz Asus nVidiu GTX 650). Pošto nisam gejmer, nego me zanima rendering i obrada videa, ja sam radio u Sony Vegasu i Adobe Premieru i plakao od sreće. Pogledaj pa javi dojmove.

dobra tema, bravo Rade

Радијацијо.

Волео бих да раја види следеће:

1. Креирање Бутабилног Диска

2. Откључавање старијих флеш меморија да могу да приме више од 32 битним системом дозвољене величине ЈЕДНОГ фајла. (4 гб)

3. Основе познавања Сервиса у Административним алаткама и искључивање неких од њих.

4. Ситни хакови по компу у Реџистри бази: Уклањање корпе са десктопа, стављање, рецимо, контрол панела у Мај компјутер и слично....

To će morati da sačeka, trenutno ima previše zahteva. jedan po jedan.

Zašto je poginula tema ?

E moj Rade, svaka ti dala na živcima. I zbog ovog što radiš i zbog svega što si meni pomogao. Nis ti baš u vinklu, hoću i ja tvoje nerve :)

Particionisanje i prebacivanje prostora sa prazne particije na punu
http://vukajlija.com/forum/teme/59495-radetova-it-radionica#post_2683967

radeta ZA MODERATORA

Sutra antivirus i zaštita. Osnove za svaki sistem. Održavanje sistema i čišćenje registry baze. Gašenje nepotrebnih procesa prilikom starta sistema.

Jedno pitanje. Na lapu mi crkla baterija odavno, tj. Moze da izdrzi desetak minuta takoda ga koristim samo sa kablom, e sad nesto se sjebalo na ulazu za punjac. Jednom sam to pravio i ok radila a sad mi gubi kontakt punjac sa lapom pa sta moze to da bude? I ja bih sam to otvorio pa me zanima jel asus komplikovan za rastavljanje?nesto ga jebe ulaz jer ponekad ima kontakt pa ga izgubi. Dal tu treba sta da se lemi ili mozda samo ispalo iz nekog lezista?

Ovo me pitalo par ljudi pa evo i to na brzinu.

Objašnjenje Vukajlija foruma, citiranje, linkovanje i sl.
http://u.vukajlija.com/forum/teme/59495-radetova-it-radionica?strana=1#post_2683982