Prijava

Milos-88
Jedno pitanje. Na lapu mi crkla baterija odavno, tj. Moze da izdrzi desetak minuta takoda ga koristim samo sa kablom, e sad nesto se sjebalo na ulazu za punjac. Jednom sam to pravio i ok radila a sad mi gubi kontakt punjac sa lapom pa sta moze to da bude? I ja bih sam to otvorio pa me zanima jel asus komplikovan za rastavljanje?nesto ga jebe ulaz jer ponekad ima kontakt pa ga izgubi. Dal tu treba sta da se lemi ili mozda samo ispalo iz nekog lezista?

Asus je prost ko budak za rastavljanje. Bitno ti je da odšrafiš sve šrafove odozdo, izvučeš cd napolje i onda skineš tastaturu koja je pričvršćena žabicama.
Onda možeš da skineš gornju plastiku da vidiš iznutrice.

Kod tebe je verovatno odlemljen ulaz zato što si često ubacivao punjač pa pogledaj kontakte iznutra. Popravlja se jednostavno lemilicom.

Neš me u zadnji post.

Radijacija
Ovo me pitalo par ljudi pa evo i to na brzinu.

Objašnjenje Vukajlija foruma, citiranje, linkovanje i sl.
http://u.vukajlija.com/forum/teme/59495-radetova-it-radionica?strana=1#post_2683982

Fala puno. Sto je najzanimljivije stalno mi ukljucen punjac i nisam ga stalno ukljucivao al se nesto sjebalo. Neki mi je kao juce napravio al ocigledno nije dobro. Uglavnom me zanimalo za rastavljanje i kad sam gledao delovalo mi je jednostavno. Kod nekih mora i ekran da se sklanja. A jos mi na onaj pvt ne odgovori :(

Slike sa teme prebačene u linkove ka slikama, bilo je zilion slika počeo server da štekće.

sad je preglednije

алал вера Раде, лавовски посао си урадио са тим линковима, могу мислити колики је смор сво то копирање тамо-вамо

Vratio sam slike, linkovi su nekako vodili ka pretrazi definicija a ne do slika.
Molio bih nekoga ako može da stavi upozorenje u naslov one teme da ima mnogo slika dok ne nađem neko rešenje.

Ako imaš duše, pomagaj! Imam nekog crva na računarima, runatox.C, zarazi fleš, napravi Recycler, tu se ugnezdi pod nekim glupim imenom i ekstenzijom, ne mogu ni da formatiram fleš. Skeniranjem ga otkrivaju Avast i Microsoft security essentials, Malwarebytes ga ne vidi, ali ova prva dva javljaju grešku, kažu fajl ne može da se ukloni ni stavi u karantin jer ga koristi neki drugi proces. Da probam neki drugi antivirus? Ili ne znam šta...

This application was unable to start correctly (0x000007b). Click OK to close the application.

Ову грешку избацује при покретању игрице (Ф1 2013). Скидао сам разне длл фајлове и нека Мајкрософт срања али грешка је даље ту. Што да дјелаем?

probaj da guglaš nešto tipa "f1 2013 0x000007b fail" ili tako nešto

Јесам

Скидао сам разне длл фајлове и нека Мајкрософт срања

нема превише опција, оно што је понуђено сам урадио. Неће ни Скајрим, сад сам пробао. Неки баг до Виндовса?

probaj noviji directX da instaliraš

Ласт ченс

Edit

ма имам директ икс 11 нема даље од тог

Раде, дај неко укратко објашњење како се инсталирају драјвери. Глуп сам ко курац, знам.

Инсталир'о сам игрицу ЛМА менаџер 2007 и после завршене прве сезоне не може да се пређе у другу (покушав'о са више клубова и увек исто), јер кад се иде на нову сезону игрица крешује. Тако да ме занима како се поправљају багови на игрицама и да ли постоји нека могућност да се то среди?

Da vidimo najbolje programe za GIF - ove, kako ih seći (ne krop već resize) ubacivanje tekstova i efekata, ali neki ultragiga zajeban program.