Prijava

koja je to medicinska? ozbiljno pitam (nemoj neko odgovori srednja, zato kažem)

http://vukajlija.com/fini-deda/130292

Ja i kolega zapalili, prolazio neki deda sa cegerima i kolega prokomentarisao.

u principu me savrseno boli dupe, nek radi ko sta oce sa zivotom.

npr. bar 80% svih likova koje poznajem ili duvaju ili su probali ili povremeno koriste...e sad, ja sam sa svojim drustvom na neki nacin ostao samo na dobar dan, jer je kretenima jedina svrha postojanja da se skupe i naduvaju, otkad koriste to vise nema ni druzenja ni nicega. A upravo su ko oni iz one defke, mnogo su kul i rade mnogo zajebane stvari, a kad dobiju samarcinu na ulici zatvore se u sobu i ne izlaze dva meseca.

Prvo su bili u onoj klinackoj fazi, navare se i onda odemo da setamo po centru a oni bukvalno vriste i krive se, kao ''vidi kako svetli ono svetlo hahahahahahhahahaha''...totalno usiljenjo, jer su culi da je sve jako smesno kad si naduvan, pa izvode kerefeke na silu...ili tako svako vece blejimo napolju ko po obicaju, nas 7 na primer, njih 6 vare u krug ja se smaram, celo vece tema vutra, onda kad se na vare, od njih sest, dvoica bukvalno legnu i zaspu tu gde se nalaze, ili spavaju stojeci al bukvalno nisu vise prisutni, dvoica pocnu da filozofiraju jebem ti sunce glava zaboli od slusanja onoga sta seru, al mrtvi ozbiljni, kao oni su otkrili neku istinu...a dvoica pocnu da pricaju uglavnom jebeno preglupe fore i kidaju se na silu....i tako bilo jedno godinu i jace dana i reko aj ti pezose bataljuj sve ovo, rascistim na neki nacin sa momcima sa kojima se znam od kad smo pisali u pelene...bukvalno mi je postalo gubljenje vremena, nikakav kvalitet vise nije imalo druzenje, a video sam da im je to najbitnije....
da ne pricam sad kolko se bitnim osecaju kad zavare sa nekim novim koga upoznaju, toliko su kul tada, nisu ispali picke....a dosta njih upravo iz tog razloga i pocne, jer vecina induvidua nisu dovoljno jakog karaktera da odbiju nesto nego se podrede grupi da bi bili prihvaceni...
e sad, druga strana medalje je sto sam jos onda za par njih prognozirao da ce kad tad poceti sa probavanjem kojecega, i govorio im da smanje malo, jer jebes ga gde moze biti normalno da ti svaki dan bukvalno srolas po 3-4 dzointa i da se ne navuces....bilo je ''ma kakvi, ne bi nikad nista probao, ovo ni nije droga, cigare su veca zavisnost'' i slicne poznate price....eto, jedino sto sam pogresio je to sto nije probalo nesto ozbiljnije samo jedan ili dvoica iz tog drustva, nego su probali svi....pocelo je povremeno da se smrce i tako...naravno uz obavezno zakljucivanje da je to samo zezanje, da nece to koristiti intezivnije i tako...

al u sustini boli me kurac, ja sam liberalan u svakom smislu, mogo bi da se vozim busom, a da se pored mene jebu dva frajera, a iza dvoica da se bodu iglama, svako nek gleda svoja posla i kraj price...

super je ko moze da se kontrolise, al mislim da to u vecini slucajeva ne donosi mnogo dobrog...
stim sto moram da primetim, vecina tih koje ja znam, a da bas intezivno vare, nemaju ama bukvalno nikakve ambicije u zivotu, gde su sad tu bi da budu i za 30 godina

A pjan sam napisao definiciju

Ja

Zamjenica za mene.

al je ne mogu nać. Viđi sam ol da se gudriraš ili napijaš.

jedino mi krivo sto nisam bio dovoljno veliki vizionar tada i da sam poceo ja da im dopremam vutru za kesh...imo bi samo od njih bar 3000 dnevno ciste zarade....meni dosta, oni siti

Svaka čast Pezose za onaj tekst... I ja sam tako jedno veliko društvo izgubio.

I ja sam tako jedno veliko društvo izgubio.

Prešao si na teže droge? :))

Mene se kod trave ne sviđaju njeni korisnici, većina njih.

Upravo tako.

I vazi sve ovo sto je i Pezos napisao, bio sam svedok i mnogih tuznih krajeva ljudi sa kojim sam otkrivao taj fantasticni sareni i zadivljujuci (al u kurcu) svet. Probas ko i sve, ali ako u tome nadjes smisao svoga bitsanja, onda sa tobom nesto nije u redu.

Inace sam ja apsolutno ZA legalizaciju, ali pre toga da se legalizuje prostitucija. I autoputevi bez ogranicenja brzine, i sve sto moze da se legalizuje. I bilbordi sa golom Natasom Kandic i Sonjom Biserko da nes podsecaju da ne duvamo i vozimo.

Prešao si na teže droge? :))

Da, na špricer ;)

Kako ste vi imali kul drugare...

E moj pakleni, nije to kul...

Pezos je lepo to napisao... Ja nikad to nisam probao al mozda je pametnije legalizovati.

jedino mogu da kazem da sam ponosan na sebe, ne zbog toga sto ne pusim marihuanu, opet kazem, ne smatram to necim preterano losim ako se povremeno iz zajebancije radi, al i dalje smatram da na duze staze to otupljuje i ne donosi nista dobro, vec zbog toga sto nisam dozvolio sebi da probam to samo zato jer svi uzimaju pa da uzmem i ja iz straha da me ne odbace....nadje se moje drustvo, pa se tu skupi i neko drugo drustvo, pa jos po neka curica i niko ne sme da odbije, cak i ovi sto inace ne bi uzeli, uzimaju jer se plase sta ce drugi da misle o njima

Bruce, bani na temu o odnosu glasova pa nas izlistaj koji smo se prijavili.

Dal si realan?

Dal si realan?

U čemu je problem?

inace, samo kad bi nacuo da postoji i najmanja sansa da se ovde legalizuje ko u amsterdamu, odma bi zasadio neko poljance ovako na crno i poceo da skupljam pare za neki lokal u centru, taman dok se ne legalizuje imo bi dovoljno vutre da je mecem i u kolace i kafe i picke materine

U čemu je problem?

Šta u čemu je problem?
Jel može da se overi tema ovde bez definicija-odabranih-glasova-plus tebra-u odabrane-popularne-moderatori-xaxxaax ekstra?
Taman krene diskusija u nekom civilizovanom smeru i onda se uvali takav mungos.

Kad bi se legalizovala ovde bi se toliko sejala da bi joj cena bila dinar kilo, ali zato bi pšenicu i kukuruz zlatom plaćali. Nekadašnji konopljarski kraj, ljudi imaju iskustvo :)

Taman krene diskusija u nekom civilizovanom smeru i onda se uvali takav mungos.

Ahaaa, u tome se slažem, mislio sam da smatraš da mi je teško da to odradim. U pravu si, bolje bi bilo na PVT.