Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. Чавез за мало хаха

  2. PAKAO JUGA AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHA

  3. A da probate da odaberete trenutak?

  4. Јебо то, идемо главом у зид. Него, што игноришеш оно за бановане? Није ти глупо да гласамо са дуплог док смо бановани?

  5. Sad će se videti kome je zinulo dupe da mu odaberu defku...Kul tema, transparentne konotacije.

  6. Није ти глупо да гласамо са дуплог док смо бановани?

    Ne mogu na svakog kliktati da vidim da li je dupli. Nadam se da ovde nisu takve glave koje će da se svete na nekom ko pokušava isto što i oni, a da pritom najmanje trpi onaj koji im je poručio da im definicija nije za naslovnu i poslao ih u baniju.

    Ova tema i treba da postoji da se na njoj postuje retko, jednom, dva puta dnevno, kada je nekome sve jedno da li će biti banovan. Tipa, krećem na put 10 dana, ae da probam, ili makar izreklamiram defku i pa-pa. EDIT: Tj. jedino mi je ovako smisleno koristiti, sve ostalo je zaista rulet na vašu odgovornost. I što reče Prof, transparentno.

  7. Takođe temu toplo preporučujem svima koji pomisle da nekom moderatoru pošalju PVT sa molbom za sopstveni ban.

    Nadam se da će zaista vrhunske definicije ipak biti nagrađene (one iz prvog posta uglavnom i jesu odlične).

  8. Eto jbg... Morate prvo da pročitate pa da hejtujete a ne ovako ishitreno.
    Inače, nećkao sam se al sad nije više ni bitno.

  9. ja sam za to da se ban poveća na minimum nedelju dana -10 dana, a ako ga cenjeni avtor ispuši skroz u vidu dobijenih svih negativnih glasova od glasačkog tela, da se isti banuje na mesec dana. minimum.
    kapiram da je to minimalna cena za tako nešto, stoga, hajte, izvoltetete

  10. Stvarno, dajte jače banove. Je li rulet ili ne? Nek imaš nešto i da izgubiš ako si se već usudio da igraš.

  11. па реално и три дана је доста

  12. Ocu ja odabranu, kad moze?

  13. Šta jf sa onó mojom defkom ništa vas ne kapiram?

  14. ништа деки, код тебе било неријешено. можеш пробати поново и ризиковати бан.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.