Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. Agi, hladno mi je. JeR moram? S fona sam...

  2. Sta, je l' mogu ja sad da postavim svoju definiciju?

  3. I šta ja sad ne mogu da postavim moju jer sam glasao ili zato što sam već postavljao. Ne kapiram.

  4. Тхе Проф

    Sad će se videti kome je zinulo dupe da mu odaberu defku...Kul tema, transparentne konotacije.

    Рече неко ко свакодневно пише коментаре у којима линкује своје дефиниције, јер јебига, увек се уклопи савршено у коментар... Ово је бар отворено, без увијања. "Мислим да је за одабране, ко не мисли, нек ме пошаље на банију и готово". Контам да би користио ти и ово, да нема бановања, али пошто има, е онда ћемо да моралишемо.

    Допуна: Стеван је, да не мисли неко да се кријем иза дуплог.

    Допуна2: Ова Спаваличина је само за плус и ништа више, надам се да ће бар неко од вас јебати, да не иде за џ на насловну лоло

  5. zar ovaj poster nije odabran?

  6. Pakao Juga je sa duplog.

    Samo da kažem da je bačje vulva jer mi je napisao BAN dve sekunde posle mog postovanja defke, a bez čitanja iste, neka ti je na čast.

    Ovo za bidermajer nije za odabrane, ali nisam pičketina da napišem da banuju dijete.

    Krivi smo jer ne čitamo pravila, i što smo mislili da je zezanje tema, kakve odabrane kakve banane šta je vama.

    Nadam se kolektivnom odbanu, jer ovo nije u interesu Vuke nikako:
    http://www.dodaj.rs/f/2u/Cx/1OQaZZVm/untitled.png

    pozz

    Banovati!

  7. tražim ban ako mi se baš ne sviđa
    ima i dobrih ali koje nisu za odabrane

  8. Ево мој предлог

    http://vukajlija.com/ne-jebe-lep-nego-kurac/469396

    Не морате одабрати, али ме слободно банујте

  9. Pakao da li si realan?

  10. No SF

    Pakao Juga je sa duplog.

    Samo da kažem da je bačje vulva jer mi je napisao BAN dve sekunde posle mog postovanja defke, a bez čitanja iste, neka ti je na čast.

    Ovo za bidermajer nije za odabrane, ali nisam pičketina da napišem da banuju dijete.

    Krivi smo jer ne čitamo pravila, i što smo mislili da je zezanje tema, kakve odabrane kakve banane šta je vama.

    Nadam se kolektivnom odbanu, jer ovo nije u interesu Vuke nikako:

    Ајде не буди чмар.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.