brzo je od nestranacke licnosti presao u stranacku.ne znam koja mu je ciljna grupa.uvek svi ciljaju na radnike i na penzose,al on bas i nije toliko omiljen kod njih,tesko da je neki i za omladinu.jos ga i vucic posro.
Шта кажу, је л' може да преприча неко ко зна немачки?
Google translate
Rekao je neko ko zna nemački
Tekst govori o dolasku DS na vlast i njihovom dugogodišnjem vladanju uz kontrolu tržišta i medija zbog čega su se opustili i smatrali da će večno vladati. U celoj priči se provlači njihov propust da povedu računa o tome što rade da ne bi ispustili tu prednost. Obzirom da su se uljuljkali, počela je da im opada popularnost, a mediji nisu pratili to opadanje nego su ih i dalje veličali. Taj momenat je iskoristio Vučić da podigne svoju popularnost i harizmu i došao do trenutne pozicije lidera i najvećeg demokrate, naročito otvaranjem pregovora sa EU.
Poslednji pasus se odnosi na činjenicu da mediji samo nastavljaju da rade isto kao i ranije - prate najjačeg i njega veličaju. Praktično je tekst kritika niskog nivoa novinarstva u Srbiji.
Ne govorim više nemački tako dobro kao ranije, verovatno sam nešto i propustio, ali mislim da je ovo suština.
Хвала.
jel zna neko
al da nas ne loži, nego stvarno
el se g.vučić stvarno skorije jopet oženio
u tajnosti tajnoj?
ne mogu ni da potvrdim ni da demantujem, kapiram da neko sigurno zna samo je pitanje hoće li ti reći :)
I mene to zanima pa mi padne na pamet da bi bar neke novine pisale o tome da ima istine a onda se setim slucajeva guvernerkine cerke i jos par njih kada su brisane vesti sa neta i kada nisu pomenute ni u jednim novinama tako da me nista ne bi zacudilo. A ipak je alek bivsi ministar informisanja :)
aha, baš će ti on reći tačnu informaciju po tom pitanju :)
prico neki ckode koji je bio zavejan.zatrpali kola zandarmerci.bili smetovi,al ne toliki.cekao se siptarski bus da dodje kako bi ovaj ispao heroj.kasnije siptarski bus na pumpi mogao da jede i pije dzabana,a ovi nasi morali da plate.
kakvi smo mi kurčići kad je ovaj veliki kurac
i kompote
sve ti jebem
A kečap ništa?
kečap je za pice!
može i za ćufte, al' neće Rusi Matijevića
vučić se oženijo utata uta ta
http://vukajlija.com/zabava/posteri/660753