Prijava

Što ste tako negativni, opustite se i uživajte :)

Mislim da je nemoć došla kao posledica odlaska 600.000!! obrazovanih ljudi iz Srbije tokom 90' godina.

znas sta, jes malo bezveze sto pricam to iz svajcarske, ali mozda i jeste upravo to. najsnalazljiviji, oni sto mogu da iniciraju promene, kad videli da ne mogu sredinu da promene, ono bar da je zamene.

Agle kako je čovek srećan - okrečio stan, uzeo kintu i sad svira po praznim kantama: https://www.facebook.com/photo.php?v=590923364319363

Šesto hiljada ljudi... Pa to je skoro desetina zemlje... Nisam siguran da se stvari ne bi bar malo promenile da su ti ljudi ostali u zemlji. Ali naravno, svakom je svoja guzica najpreča. Meni nije žao što nisam pobegao na vreme samo zbog toga što mi je svest ustrojena na neki mazohistički način. Ali sad mi dođe sve češće...

bezi valdemare dok jos mozes

Ja sam hteo da bežim dok je još imalo smisla, jedino gde sam uspešno dobio papire je JAR, te godine počeli da kokaju belce po ulicama i ja pišmanim. Dok objasnim da sam Srbin odoše jaja.

Mislim da njima savrseno odgovara da sto vise ljudi ode.

Ali mislim da Srbija definitivno zaslužuje Vučića. Kult ličnosti? Tu. Imidž vođe? Tu. Doza karađorđevske naprasitosti? Tu. Arogantnost, strogost, namrštenost? Tu. Sposobnost da naizgled sedi na dve stolice, Rusija i Zapad? Tu. Demagoške sposobnosti? Tu. Srbi vole moć, vole vlast, vole gospodara, bar dok ga ne ubiju na kraju. Vole i korist koju donosi promena stranke. Zašto kukati, mi smo takvi, imali smo samo mali vakuum između Slobe i Vučića, jer ovi demokrati nisu bili baš neke jake ličnosti i vođe. Sad smo tu gde smo. Vučić jeeeeeee!!!

Мом куму били ови СНС ботови на врата, као "За кога ћете да гласате", кум на фињака избегао одговор, непријатно му било. Онда га напели, "А хоћете да гласате за Вучића", онда их ту одјебао и рекао да неће сигурно за њега.

Онда још не одлазе, кажу "Дајте нам ваш број телефона" кум већ почиње да пизди и каже лепо човек, нећу да вам дам ништа, шта ће вам мој број? Ботови кажу, боље да нам дате број да вас зовемо него да вам долазимо опет!

Само чекам да се мени појаве, добиће ђон у фацу и да их гледам како се котрљају низ степенице.

Ja se baš lepo osećao kad sam ih ispljuvao.Polio sam ih zaista sa nekoliko sočnih psovki u veoma kratkom roku đembeli što je došo osto bez teksta lolo

meni bili u petak sns botovi na vratima, ćale ih izgazio lololo

Panuka desesovac, stalno ga šeruju ovi moji lokalci :)

vUČKo

opa, dobra fora

ova srednja tri slova su mu na ćaleta

Ja sam ih lepo dočekao kad su kucnuli i rekao da mi je još mnogo njih zakucalo na vrata, i da ne mogu sada da se izjašnjavam za koga ću glasati, jer je tajnost glasanja zagarantovana zakonom. Jbg, morao sam da budem ljubazan, držim kornjaču, ne šarplaninca...

opa, dobra fora

Nije moja... Na nekom komentaru sam video i svidela mi se :D
Video je fantastičan podsetnik samo malog dela njihovih brljotina...