Prijava

jel i ti isto mislis medjedicu> kao uhvatila ga kamera dok on nosi dete....hahahahaha....namesteno

Ahaha, uvrstili su i moj video 'ladno.

Caveze, titl, mojne da si ljakse, hahaha :)

A KOMENTARI SU B-L-A-G-O

Hvala, dugo nisam procitala bolji tekst u novinama i ujedno da mi izmami osmeh na licu.

DOMINIRA
EDIT

VELIKO BRAVO
ZA REDAKCIJU KURIR ZA OVAJ CLANAK I SVE KOJI SU SE ANGAZOVALI DA POMOGNU ZAVEJANIM LJUDIMA
Naravno imamo mnogo besposlicara koji se takodje moraju negde pokazati makar i tipkajuci negativne komentare umesto pohvala.
Pozdrav za Kurir i hvala vam na vasem trudu da nas obavestite o svemu sto se desava

POZDRAV ZA KURIR NAJBOLJI STE MWA

V
U
Č
K
O

J
E
B
E

<3

Billy Sharp
Caveze, titl, mojne da si ljakse, hahaha :)

Jebi se Bili, oči mi ispale dok sam skontao režim rada i pohvatao programe za titlovanje. :)

ALI EVO GA!

https://www.youtube.com/watch?v=w9jybjWBB08

EDIT:
Prešlo 1000 pregleda za 1 dan, jeb'o majku ludu, haha.

i na kraju ce da pobijedi na izborima.

Naravno da hoće.

Zna se ko je mazio marvu, a ko je nosio marvu.

ali zar bas ovoliko smtra ljude ovcama..

Prešlo 2600 pregleda, šta koji kurac.

IMAM REŠENJE.

VUČKO SKONTAO DA IMAM VIDEO ZA VOJVODU PA LIČNO ŠEROVAO DA BI IMAO VIŠE PREGLEDA OD VOJVODE.

E NEŠ GA VUČKO NA KVARNJAKA, NIJE U REDU.

Прешло 6000 прегледа Чавез. :)

Сад снимај албум а као кавер да савиш онај цртеж што сам ти некад нацртао, ако се сећаш.

Ustajem sad, palim komp, i vidim da je otišlo preko 7000. 'Leb te jeb'o, sad sam slavan, možda je vreme da i ja odem za Feketić, taman je na po' sata od mene. :)

A tu sliku teško da imam jer mi je zveknuo sistem više puta, a u jednom navratu sam ga formatirao iz besa, tako da, ako je ti imaš, bio bih rad da mi je pošalješ još jedared. :)

taman je na po' sata od mene. :)

Pola sata od Feketića? PA ŠTO NISI IŠAO JUĆE DIREKT DA IM OTPJEVAŠ???

Nije imao preku potrebu. A Vučela je kazao da se bez preke potrebe ne izlazi van.