Prijava

radikali po novom sadu piju ka svinje kada su izbori.oni i dss.u njihovim stranackim prostorijama.

Uf, kad sam radio na izborima prošle godine to je bio haos. Kakvih sve ljudi ima tamo. A ovi matorci iz komisije se osećaju kao da su dobili najvažniji posao u životu, kontrolišu k'o DB. Fina para za jedan dan svakako.

Неш, а објасни ми како да гласам негде тамо, а не код нас. На то се односи то. Живим овде и овде гласам, па зато могу да причам само о "код нас".

гласајте за вучића

Fine pare mi nude (negde oko pešes iljada) da budem predstavnik LDP-a na predstojećim izborima.
Da vodim evidenciju u zapisniku, da čuvam kutije, ili tako nešto.
Član sam jedno 7-8 godina unazad.
Kažem:
- Ovi sa Vukajlije bez izuzetka tvrde da je Čeda narkoman jer ima tamne podočnjake!
- Zajebi te sa Vujaklije, nemaju pojma šta pričaju. Uzrok tamnih podočnjaka može biti određena vrsta bolesti koja se baš ne iznosi tako olako u javnost, može biti hronična neispavanost, može biti... Da ne nabrajam.
- Dobro, razmisliću.

Član LDP-a Axaxaxaxaxaxaxaxax
Onaj reče na nekoj strani iza čuvao kutije ispret Dveri axaxaxaxaxaxax
Šta sve neće da se pročita ovde. Tako nam i jeste kad smo govna.

čeda je govno koji krade kao i drugi političari, čak i više od nekih, ali ubjedljivo najviše sere

Uzrok tamnih podočnjaka može biti određena vrsta bolesti koja se baš ne iznosi tako olako u javnost

Tako je, ne iznosi se olako, ali postoji terapija :)

Ja ću raditi na izborima ispred ZZS-a. Taman neki dinar da se uzme.

Šta je ZZS jebote?

Zajedno za Srbiju. Burazer je član, pa me ubacio da radim tamo. I mene i Elu.....ma celu moju zgradu.

Onaj Petrović. Što je bio u DS-u.

ЗЗС = Заједно за Србију.

Поента овог формума је како зарадити на изборима. Ако немате никакву идеју, понесите ваше постове у спортску редакцију.

Džonatan Kurajber
Zajedno za Srbiju. Burazer je član, pa me ubacio da radim tamo. I mene i Elu.....ma celu moju zgradu.

Бошкић! Како плаћа брацо? Мислим озбиљно, који су послови и колико се плаћа?

Ah, pa to je legitiman predlog, pronađeš nekog maleckog i novog sa velikim zaleđem i kreneš od nule s njim. Em ima kintu makar za te prve izbore, em može ispasti da nešto i dobije pa profitiraš i dalje.

Bruce

vidiš da je iz ubeđenja, znači DS :)

koliko ja vidim ne sme da kaze.ocigledno velika sramota ;)

predstavnik LDP-a
Član sam jedno 7-8 godina unazad.

ti mu bas dodjes neki veliki fan dramaturga,od samih pocetaka.kako se to desi da se neko uclani kod cede u stranku?koji su motivi?

Смем, што не смем ;) Није ДС, они имају лове ваљда. СРС је у питању :)

П.С. Исцимајте оне Заветнике, Наше, Образ и сличне преко ФБ ... нисам у тој причи али знам ко финансира неке, ту има пара а фали људи.

koliko ja vidim i nisu bas bili neki idealisti clanovi stranke.ne odosi se direktno na tebe,kazem generalno.za par godina su maltene nestali,a svi bili puni ideala. ;)

Па пази, нико их није ни обилазио тако да их и не кривим. Са људима мора да се ради а мени се дешавало после онога са Томом и Вучићем да обилазим терен и да ми људи кажу да их нико није звао/обишао по 5 или 10 година ... чланарина је била 100 динара па су председници месних одбора то лажирали да не шетају џабе, онда су они то предавали у општинске, ови су знали да то није реално али их је болела она ствар, па су слали у градске, па на Извршни ... и на крају добијеш неку надувану слику где имаш десетине хиљада чланова а заправо 95% тих људи нема појма да странка још постоји и гласају за све редом, од Динкића до Чеде ... и онда на изборима на неком бирачком месту имаш мање гласова него обновљених чланарина :) Ценим да у другим странкама то на неки начин контролишу и санкционишу па знају реално на чему су.