Prijava

Управо је процурела вест да се астероид величине Тексаса приближава Земљи великом брзином и да је судар неизбежан. Мисија Бруса Вилиса и екипе с нафтне платформе је пропала, јер су заборавили да станица МИР више не постоји, па су остали без горива и нису могли да слете на астероид.

Дакле, шта су прве ствари које ћете да урадите за преостало време и како ћете да дочекате судар?

Проклети Руси ! Па зар не могу да пошаљу нуклеарне ракете директ на астероид !
Е, Брусе, Брусе...
Ја ћу да откријем мој Зрак Смрти који сам правио у гаражи и спичићу астероид, а онда ћу да се издерем на Бруса што ме је будио у пет ујутро да повежем жицце...

Da napišem neke gluposti, da ispunim kvotu od 5 definicija, i da podijelim minuse mene dragim osobama. To ću uradit' ako ne budem p'jan, što ću vjerovatno i bit'.

Kupiti boks cigareta i za ostatak para koje imam alkohol i gledao filmove na dvd-u. Možda bih i na Vuku svratio, a možda i ne bih.

Otići Džimijevoj devojci u "posetu"...

otisao bi u "posetu" jednoj devojci pa ako to prezivim onda idem na krov zgrade da gledam smak sveta,a ako ne onda znam da sam umro lepom smrcu...

uuuu zar već prođe...

Uuu, meni samo jedna stvar pada na pamet... Samo ne znam da li se diže kad se uplaše, hm hm hm...

Diže se, diže, Euglena... Mora.
Znam... I ja isto želim da smak sveta dočekam na vrhu Beograđanke. Ma, ima da se dižu liftovi sto posto... Ne mogu da se penjem do vrha. Dizaće se, moram se nadati.

Дижу се кад су уплашени... ево например има врста рибе која се сва надува када се уплаши.

Duvati nije isto što i dizati... Za dizanje ti trepa aper, a ne dauner...
Tipa, spidić neki... :D

Opljackao bih banku, rekao bih svakome sve u lice, silovao bivsu profesorku geografije, razbio gitaru, ukrao kola i vozio ko da nisu moja :), odgledao bih film kazanova (svuda ga citiraju), napio se, smuvao onu klinku...

Bilo šta što nije surfovanje netom.

O neeee, ja još nisam podigla pare od akcija!

Tražio bih Dijani da se pojebemo. Iako znam da bi me odjebala, nek' umre sa saznanjem da sam to oduvek hteo...

Uzmem Kit-ket i napravim pauzu za smak sveta.Prosto!