Prijava

Срце, висока интелигенција је до 120, преко 120 се сматра веома високом интелигенцијом, слабије да смо сви надпросечни овде.
Зато и кажемо да је срање, али ти са твојих 31 не можеш да скапираш то лоло

asi mi rekoooo
:skuplja svoj teskom mukom stecen 31 bod i povlaci se sa ringa:

Разбијо сам тест.

http://www.dodaj.rs/f/r/9c/2H8TgFAl/test.png

Али је губљење времена к'о и сваки други на интернету.

Svi ti IQ testovi na netu sluze za zabavu i mozdanu gimnastiku, kao i Super Skandinavka.

Ma ovo je 100% marketing. Navuku me da osvojim 150 pojena, a onda kad se primim i odem u Menzu na testiranje, ispadnem retard i plus se izblamiram.
Toliko providno, da i retard ukapira!

Ma ovo je 100% marketing. Navuku me da osvojim 150 pojena, a onda kad se primim i odem u Menzu na testiranje, ispadnem retard i plus se izblamiram.
Toliko providno, da i retard ukapira!

Хаха, тако некако. Плус мораш и да платиш.

Ja koliko se secam testiranje se plaća.

Vi što imate 141, 159, jeste uzeli u obzir da se test radi 20 minuta? Ok je test, šta serete, kontam da ste vi što imate mnogo bodova prekoračili vreme ili ste jednostavno imali ludačku sreću u ubadanju a b c d odgovora. Ja sam slao običnim ljudima uradilo ih je troje sa 108 bodova, što mi je i realno donekle.

Хаха, чуј слао обичним људима. Ми смо овде киборзи, не рачунамо се лоло

Па не треба ни дваес минута, побогу. Ви што имате 121 на овом тесту, онда сте негде око 100 реално. Можда мало мање ако вам треба више од 15 минута.

Ko ima ispod 100 je dobar čovek, jer dobri ljudi su glupi.

Маестро, дај неку укрштеницу сад да решавамо.

odustao na prvom pitanju kad sam vido abecedu....em sto mislim da ne znam ni azbuku, a vamo mi nude abecedu da nastavljam niz...boli me kurac
al znam da sam natprirodno inteligentan tako da mi ova sranja koja hrane ego prosecnim ljudima nisu potrebna
sujetni kompleksasi!

To je go kurac. I da ga overiš na maksimali i da kasnije odeš i overiš ga na pravom testiranju, opet te neće primiti u mensu tako lako.
Moraš da imaš dokaze da si ti svoju inteligenciju upotrebio. Tipa: posebne diplome, nagrade i kurci palci

Moraš da imaš dokaze da si ti svoju inteligenciju upotrebio. Tipa: posebne diplome, nagrade i kurci palci

Nije tačno, meni nisu ništa tražili.

ja sam odustao jer ne znam abecedu

http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/Untitled-599.png
TU SAM NEGDE U RANGU SA TRUĆEM ZADNJIH SEDAM SAM NALUPAO MRZELO ME JBG

Inače slažem se da ovi testovi i nisu neko merilo inteligencije, ali sam rešavao čisto iz zabave.