Prijava

svi mi koji smo zaljubljeni u valdemarovu sestru..
i tako..

A jeste, prikupljali matorci dobar genetski materijal, pa su ga uštedeli malo više na bratu i meni.

Ma nisi ti loš Vald, ali da je sestra ubola genetsku lutriju, jeste. :)

ali da je sestra ubola genetsku lutriju, jeste. :)

Ček, da mene vidiš kad se našminkam.

Šteta što nemam sad fotke :)

Аутобус
Previše sam mršav, kad se obrijem izgledam ko sedamnaestogodišnjak, imam tuđmanski osmijeh (zanosi ulijevo)
I ružan glas, ko u onog bubuljičavog u simpsonovima. Posebno kretenski zvučim kad pričam na engleskom, a uživim se kad pričam, sa sve engleskim frazama a bosanskim akcentom, kad kažem "bloody hell" to je šou.

A jos se i zoves autobus.

Capina ko kod Raska i ukrivo, sto vidim da vecinu ovde muci, koliko sam uspeo da procitam na brzinu. Izgleda da je podneblje u pitanju.

Pa da, postane ti svejedno kada saznaš da si potomak Hermesov.

Јао, и ја, син сам Хермеса и Афродите, у мене се смртно заљубила нимфа Салмакида, остало знаш :) Али не буним се.

Naravoučenije, ne odbijaj nikad maloletnice, završićeš u konfuziji :)

Srbijanko, biću tvoj Zevs, jebaću te iako si mi sestra. Poz

Каква сте ви гомила позера и аматера. Немам достојног такмаца на овој теми.

Не знам Валдемарову сестру, али му знам жену хехе.

Odnosno brat. Bratska ljubav. Bordžije.

DBSK 97
питај вејва какве трепке има :Р

TREP, TREP... :)

Брате, немој да си у конфузији, братска љубав и јебање сестре сасвим делују као божанска комбинација!
Зевсе Борџијо.

Па није сад баш да мислим да сам жанру много. Баш напротив, али оно... Једина замерка самом себи ми је крива двојка која штрчи као кљова, те иако је за отварање сардина душу дала, естетки изгледа очајно. А да, и оно осетљива кожа, па на сваких пар месеци имам пар дана кад изгледам као да сам управо уш'о у пубертет.

Десет кила мањка не рачунам као нешто лоше, и без њих изгледам до јаја!

ih peki, kriva dvojka i to je to, koji si bred pit.

nego sto ne kace ljudi slike na kojima s ruzni? evo x strana, zadnja slika valdemar...

Pa to, i loš publicitet je publicitet.

Ja bih da se pohvalim kako sam dobila još četri ožiljka od operacije. Prozvali su me Rambo.

Па шта си оперисала кад имаш 4 ожиљка?