Prijava

KARAO SAM REALOA 4 RAZLIKE IDEMOOOOOOO

GRMI PIONIR OOOO

9:0 u Abaligoau i 2:3 u Evroligoau!

Jebem!

Al zato na računu imam 150000, linčovaće me :D

Prva petorka:

-Giriček
-Kinzi
-Bogdanović
-Lovernj
-Beti

Satiru sve redom, dobio i Igokeu i Radnički i Olimpijakos i Strazbur i Bambergoa ma kidaju.

Meni tepić kida kako igra....

Leo - Bogdan - Kinzi - Gudvin - Lovernj

Ja krenuo novvi sejv i za sada samo doveo SAšu Pavlovića....Gazi kada tražiš samo označi da tražiš igrača pod ugovorom srpsko i evropsko drž. i poziciju koju igra ono plata i godine sve označiš i kada ukucaš prezime izbaciće ti

Jebem sa skokovima alealeaele. Bankrotiraću izgleda lolo

Igrač utakmice protiv KKCZT - DEJAN MUSLI!

ahahahahhaa

Mene jebu u evroligi samo tako.

JEBEM TI ZENO MAJKU!

Dovedem azinsu i pavlovica, sasijem pripremni period, i SKAPIRAM DA NISAM CEKIRAO ABA LIGU NEGO SAMO EVROLIGU I SAMO NJU MOGU DA IGRAM!
U prvom kolu natrpam Sijenu 22 razlike kuci, u drugom puknem od Unikahe 24. Ocu da se ubijem sto nisam izabrao aba ligu..

Ja muslija prodao nekoj Mladosti :D Daloa prodao u Bosansku ligu Arnitovića poslao na pozajmicu, a doveo Pavlovića mada je lošiji i od Bogdana i od Kinzija i od Milosava, pa ga kontam prodati da se iščupam iz minusa U EL guram nekako ja Makabi i Fener imamo isti omjer pred poslednju tekmu, drugi sam u Aba, a u Kupu RK sam izduvo u finalu od Mege lovernj mi ima prosjek od 12 skokova po tekmi u svim takmičenjima :D

Kako se jebeno prodaju igrači ?

DOdje ti ponuda u vesti, i onda imas opciju PRHIHVATI ili ODBACI

U statistikama kad gledaš imaš zeleni upitnik, klikneš na njega kad prodaješ.

dajte print da vidim kako su urađene ocene igrača

Ja derem gdje stignem al imam 150000 na računu i dobiću otkaz lagano :D

Lagano sam prvi u Evroligi sa 6:3 skorom.

Ja imam 300 iljada na računu, al opet moram i plate da platim i kurčeve svaakakve, najebao sam

Kaka uđeš u tim klikneš na igrača i kada ti izbaci njegovu statistiku i ono sranje preko skoro cijelog ekrana imaš gore pri vrhu da ga staviš na transfer listu ili za pozajmicu...

Skapirao sam , hvala.