Prijava

Protiv Mega Vizure u finalu KRK kinsi u 2 cetvrtini dobio 5 licnu jbt.

Pa ako si stavio da igra na njegovog igraca mnogo agresivno, i jos ukljucio presing, eto ti sale.

inace, dobih CSKA u produzetku, i posle se usrah u zivot Zalgirisu u gostima 22 razlike.
Kinsi macka, Westerman i Azinsa dominiraju.
Pavlovic i Bertans su go kurac, i otarasicu se bar jednog i dovesti nekog normalnog.
A ko za kurac, pustio sam gagulu na pozajmicu u megu i nemam krstenog krilnog centra..

Prvi u Aba, puko sam u Evroligi, Gagič povrijedjen do kraja sezone, Dalo i Berta kurčine, ovaj Gudvin kida.

U ključnom momentu mi se povrijede Giriček i Kinzi i umjesto da odem u finale Evrolige Real mi okrene na 3:2.

Trenutno mi se Slonok ukenjao u svu taktiku i ispušio sam i ABA ligu.

Osvojen Kup Koraća i prvi sam u našoj lizi.

Prodao sam Bogdanovića, otpustio Giričeka, sad imam za plate i tražim krštenog igrača.

Kakav ću otkaz da dobijem pa sve je smijesno... Nista ali nista nisam osvojio. Puko dva finala, prodao pola sastava, a pola što sam kupio sam povrijedio.

JA uzeo Aba ligu i Srbijansku, puko u finalu kupa od Mege, ispao u polufinal Eurokupa i bio u plusu 200 k na guzove :D i produžili mi ugovor, al se zajebo pa prihvatio da i Srbiju treniram a smor teškia ne mogu prekinuti pre kraja kvalifikacija pa prvenstva.....

jel me jebes sheka...kad idem na kontinju zabode skroz

genijalni predlozi

evo jednog normalnog.
Da bi igra radila, udari u control panelu zabarski jezik i podesi datum na dd/mm/yyyy. To ce resiti taj problem.

evo jednog normalnog.
Da bi igra radila, udari u control panelu zabarski jezik i podesi datum na dd/mm/yyyy. To ce resiti taj problem.

I ja sam se zaebo pa uzo Špance da vodim, jebem ti igricu.

Jebem te logično tupane jedan

lamarr kako to da uradim...glup sam za stvari oko kompa jebiga

skini user manual i pogledaj pod "troubleshooting" i detaljnije pogledaj taj problem, ja tu naso resenje.

kako da promenis format datuma: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100723202249AALV14Z

pretpostavljam da znas kako da turis da ti bidne zabarski jezik.

Ja sad ladno lupio kontinju i proradila... E majke joj ga spalim