Prijava

Posto madjija ne igram ABA ligu, bilans je sledeci. Prosao u top 16. Tabao redom. Izgubio jednu od unikahe, i jednu od CSKA, i sad me nataba zalgiris gajbi 25 razlike.
I to sve zbog kupa koji sam igrao 2 dana pre toga. Kup osvojio, pobedio musave u finalu 1 razlike, kinsi macka u poslednjih 5 sekundi, ukrao loptu i dao kos :D

Sto se tice budzeta, raspadam se ko i svi. Otprilike sam kratak nekih 1,5M. A moram da dovedem Lesica, jer nemam krilnog centra. Bertans + pare za Lesica. Pavlovica PRODAO GANCIMA ZA 800K

Како бре да почнем са српским клубовима, само ми нуде жабаре

едит:Нашо јебо ме отац неспособни, морао да пребацим на српски језик

Počinjem novi sejv, nemrem ja ovako

Obriso govno. NES TI MENI TAJ DJUBAR ISTOVARAT.

nabijem efes u gostima 13 razlike puknem od sloge iz cacka 2 dana pre toga 23 razlike.

Hehehe Mega danas rasturila cibonu 102-74, a ja sa zvezdom 104-67 u sred zagreba.

Igram ja protiv lokomotive kuban u evroligi, i puknem prve dvije od galate i reala pa dobijem strazbur i one poljake... I sad ja igram protiv kubana kuci, i oni vode na kraj trece cetvrtine 18 razlike, ja otiso da provjerim tikete, kad ono vracam se , vratih se na cetri, na 2 i nesto do kraja. I mi se priblizavamo na dva ,i tepic roka trojku 4 sekunde prije kraja... Od svojih 6 pojena, 5 je dao u zadnjih minutipo.

Ubrzo izlazi PCf 15 s tim da je Sportando zaduzen za igricu sada, ali ce i dalje biti free

ja opet se vratio na 14, jebem krku novo mesto lolo