Prijava

Ne,NIJE nastao od zivotinje.

Па није ваљда настао од камења које се скотрљало са Авале? Ајд просветли ме, молим те.

Ja ne verujem u to da smo nastali od zivotinje,vec da smo stvoreni od Boga kao posebna bica,ne ovakva kao sto smo sada,ali sigurno nismo imali iste pretke kao i majmuni.
Ovu pricu si cuo sto puta,i ja mislim da je ona tacna.

Хм... Мислим да би стварно требао да се више окренеше неким другим темама. Ово је сувише озбиљно за тебе.
А тезу да је човека створио Бог можеш да окачиш мачку о реп.

E ako si mi ti rekao odma idem(sarkastican sam)....
Ma nemoj, a ta tvoja po kojoj smo mi samo napredne zivotinje pije vodu...mozda onu iz bare u Sahari,u susnom periodu :)

Пази, човек је морао да еволуира од неког живог бића. По једној теорији, људи су еволуирали од пустињских веверица (у шта сумњам), а по другој од мајмуна. Ништа није настало тек тако, из хаоса, као што ти замишљаш. Причати да је човек само ,,ето тако'' настао еквивалентна је замишљању да ће вам нићи кућа ако само истресете гомилу цигли.
Човек још увек није надмашио животиње зато што му је хипоталамус још увек јачи од великог мозга. Из хипоталамуса стижу команде ,,Једи, пиј, пишај, сери спавај'' а из велиог мозга ,,мисли, израчунај, посумњај''. Баш због тога што хипоталамус јачи, он утиче на велики мозак да измишља разлоге за задовољење најосновнијих потреба. А да би се те потребе задовољиле, потребно је имати животног простора, међутим, нема места за све. Зато је међусобно истребљивање још увек сасвим нормална ствар. Тек кад велики мозак превлада над хипоталамусом, тад ће човек заиста еволуирати. Ово сад је само мали корак напред.
Учићеш ти и биологију у средњој школи, па ћеш се сетити мојих речи...

"U Frojdove teorije se bas nesto ne razumem,ali to su besmislice."

Дуго нисам прочитао овакву царску изјаву.
Мој дубок наклон.
:)

Tom Ripli
Pa kako da nazovem njegovo objasnjenje toga?
Ajde napisacu drugacije da ne bude zabune.

To su besmislice se odnosilo samo na onu jednu recenicu a ne na njegov ceo rad ako si na to mislio.Ja tek sad video kako izgleda :)