Prijava

Можда неке везе са Жутим краљем има онај лик што је косио траву код оне школе, где је Раст нашао ђавоље замке. Татл има сигурно неког удела.

Maloprije odgledah najzadnju epizodu. Šef policije, debeli sveštenik, svi su umiješani, svi nešto kriju, izgleda je neko na na jakom položaju Žuti kralj, inače bi ga ufatio dosad. Mada ko zna, serija ima fine obrte priče.

А шта ако Јелоу Кинг није мушко, м?

Онда би био Јелоу Квин.

Upravo odgledao zadnju epizodu,bice dosta zanimljivo do kraja.Jel zna neko da li ce se snimati druga sezona?

Ипак је најјачи утисак из нове епизоде на мене оставило дупе од оне курве Бет. Квалитет.

Imate li prevod od poslednje epizode, ne mogu nigde da nadjem, a mrsko mi da gledam bez prevoda, previše zamaram mozak ?

значи ова серија јебе? не смем да читам има милијон спојлера.

nisam dugo gledao na imdb-u, 'ladno 9.5 ocena, samo napred! Biće sledeće sezone naravno

Brate kad je sevnula bulja Martijeve žene morao sam da pauziram i da izdrkam.

Па има доста аргумената у прилог да је Марти Жути Краљ, тај јелен ког је упуцао, чињеница да је он пратећи Ладуовог партнера дошао до локације, онда убио Ладуа (можда да га ућутка) али не верујем нешто...

Гарант је неко близак Татлу, па га штити цео луизијански естаблишмент. А Расти води битку са њим 10 година, самцијат.

Plus je Marti plavušan, kontate Žuti kralj - žuta kosa xe xe

Uloga dva pandura koji intervjuišu mi je nejasna. Nemoguće da su oni samo bili ikebane. A i Lester Frimon, kao jedan od najjačih likova najjače HBO-ove serije ikad, da sa pojavi samo kratko. Jednostavno, ne ide. Možda su ovi panduri dobili naređenje da probaju sve prikačiti Koulu da bi skinuli ljagu sa Tatla... :/

Dasupišem dok ne pogledam zadnje tri epizode pa će pročitam.

Problem je što nemamo uvid u to što je činjeno u vremenskim gepovima 1995-2002 i 2002-2010. Kapiram da u poslednje dve epizode to moraju razotkriti.

Uloga dva pandura koji intervjuišu mi je nejasna. Nemoguće da su oni samo bili ikebane. A i Lester Frimon, kao jedan od najjačih likova najjače HBO-ove serije ikad, da sa pojavi samo kratko. Jednostavno, ne ide. Možda su ovi panduri dobili naređenje da probaju sve prikačiti Koulu da bi skinuli ljagu sa Tatla... :/

Ta dva pandura rade na slučaju Kordish Stephanie devojke koja je ubijena 2012. Videli su da je Kol bio na mestu zločina kao i u slučaju još nekih ubistava u periodu 2002-2012 i došli su do zaključka da je on žuti kralj. Zato su intervjuisali Harta, Kola i Hartovu bivšu ženu.

једном дупе.

Vudi pojebo sve kvalitetno žemsko u seriji, red je bio da mu Meti metne žemčetu.
Jest dupe jedanput.

Ona kurva sa velikim sisama, što je jebo Marti na početku je vrhunska.