Prijava

Ako je ona kidnaper i ubica 1/10 ocena od mene

Tesko da ce biti da je samo pojedinac odgovoran. Meni se cini kao da je premisa serija pljuvanje po institucijama sa autoritetom, kao sto je bilo u prvoj sezoni.

E da, u poslednjoj epizodi, majka dece sa posebnom emfazom pijana prica kako je uradila užasne stvari i kako moli boga da joj oprosti. Kasnije saznajemo da je overila.

ko pobi ovu decu majku ti jebem

Ne svidja mi se previse ova sezona za sada. To much narrative style over substance.

Apo, jesi za ovo donekle u pravu. Ima finih momenata međ likovima i dijalozima, ali Picolato baš voli da se izdrkava sa narativom.

Прва сезона је ивичаста да се посечеш

Од друге много више штујем серију иако има своје бројне пропусте.

toliki utisak mi je ostavila prva sezona da nisam smeo da gledam drugu da ne razjebem to.

mislim da sam 7 dana imao osecaj kao da sam ceo zivot proveo u luizijani

Razočaraću se ako zena bude ubica jer vise volim kad traze nekog u mraku nego nekog ko je sve vreme bio tu pred nosom

Jebem te GAIVS IVLIVS CEASAR sad ce Pizzolato bas po tvom ukusu da kroji seriju

True Detective - sjebao se.

izijem flips
ko pobi ovu decu majku ti jebem

????????

Ako se ovi dvojica ne pojebu do predzadnje epizode bolje da nisu ni snimali treću sezonu. Saznali smo oni ne pričaju zadnjih 24 godine. Nisu u svađi bili, samo su eto prestali da se čujaju. Razlog: seks sve pokvari. Neko je bio loše jeban. Crnac je garant ovom žutokljuncu svršio po šiškama što ovaj nije primio ljubazno.

https://i.imgur.com/YxrTeKz.jpg

Ne vjerujete mi za fetiš prema šiškama? Pogledajte opet.

https://i.imgur.com/96IxhBhh.jpg

Meśa je lik koji je dao 52k minusa i 9k pluseva. Retko los covek.

Nema protekcije jebiga.

Najnegativniji si sto se tice ocena u istoriji sajta jebenog. Kad definicija ima 30 pluseva i 1 minus ti si taj minus, kapiras.

Lik jedan s Vukajlije koji mi je na četu rekao "sjećaš li ae kad si mi napisao negativan komentar i dao minus a novi sam na sajtu bio", rekao sam ne, što je i istina, i otad me svako malo zove na piće.

meni mesja pre neki dan dao plus, ne znam jel sad očekuje tu promenu nadimka, nisam pametna

Isto je odsustvo pameti kod mene. Ne mogu smislit nadimak trika nema. Ako se situacija promijeni eto mene kod tebe u inboks :)