Ко последњи победник 9

  1. Nije bitan povod - bitna je gudetina! :))

  2. Ja sam se nadao da je bitno druženje :-(
    Čovek se uči dok je živ.

  3. Haha. Pa, druženje, naravno! :))

  4. Ako na trpezu ubacite i ribu, eto i mene za stolom...

  5. Vidi, njega! Evo - mene!

  6. dobar dan...(vraga dobar kad je hladno:-))

  7. Dobar, dobar. (Iako, nesumnjivo, hladno) :))

  8. znači danas nije potrebna Jana :-)??

  9. Lepo vreme napolju..

  10. Vidim okupljate se ovde ...Lepo..Bane sine ima keca da ti zavalim iz igre "Upropasti želju" i ima na leto na popravni da ideš!!!Sedi bre i nauči jednom kako se to igra!

  11. Pazi, počela vakcinacija, da ne odeš u.....

  12. Svinjski raj...? Ne Bane nisi ti te sreće...Mene Kaizen ulogovao na ovaj sajt samo da te proganjam dok ne naučiš kako se igra "upropasti želju2. To je moja životna misija na Vukajliji!

  13. Saceš ti da zapališ, do te igre ha ha..

  14. Bane popravio si se Dva plus za danačnje umeće na "upropasti želju"...Samo se trudi i na kraju godine možda bude veća ocena...

  15. Ja sam "upala" sa svojim upropaštavanjem želje... Ne znam da li da se "izbrišem"?!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.