Ко последњи победник 9

  1. PRAVDA ZA ZEKU

    Naravno RD da se sa tobom u potpunosti slažem!!!

  2. dobro jutro :)
    pravda za zeku,mada ne znam o cemu se radi!

  3. obrisali su smrada??

    e sad definitivno PRAVDA za zeku!

  4. Floresita, ne treba sada da branimo Zeku upiranjem prstom u druge autore, nego u onoga koji joj je učinio nepravdu.

  5. OBRISALI su smrada, ali ne mogu da obrisu sve nas!

    PRAVDA ZA ZEKU

  6. Nidžo, plašim se da mogu :-((((

  7. SVI SMO MI ZEKA!

    Možda su dobili bitku, ali sigurno nisu dobili rat!

  8. Neko je obrisao definiciju, jer jednostavno nije shvatio da definicija IMA I-TE-KAKO SMISLA! Takav NEKO, na žalost, daje sebi za pravo da odredi šta je smisleno, a šta besmisleno! Prema tome, pravde nema ili je barem besmileno tražiti je! :((

  9. e muskatlo lepo si to rekla!

  10. PRAVDA ZA ZEKU-SVI SMO MI ZEKA

    Lepo si to rekla biljčice, sve zavisi od toga kako na definiciju gleda mod! Neko je ovde izgleda Bogom dan za sve...;-(

  11. Rdože...zašto misliš da mogu..:-))))? ma daj..:-)..to bi bio vrhunac stupidnosti

  12. Dio, nažalost mogu, sa sve oproštajnom porukom mnogo ćete nam nedostajati!

  13. a ko joj je obrisao defku?

  14. Neko surov, ako sam dobro shvatio.

  15. ajmo u 100 maraka da će defka biti vraćena samo zato jer zec ima rejting i podršku ;-) ?

  16. Floresita....s obzirom da sam čitao tvoje defke i na osnovu njih donio zaključak da si vrlo obrazovana i elokventna osoba čudi me da ne znaš da je u Bosni (i u Hercegovini:-)) i dalje marka oficijelna državna valuta. Mi jednostavno volimo marke pa to ti je :-)))))))))))))).

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.