Ко последњи победник 9

  1. Odbranicu je jad Dio...
    e uvek se na ovoj igri nasmejem el se secate kad je Dalton 111 popizdeo zbog igrice tako cu i ja :))))))))))))))))))))))))))))))

  2. :-)...pa kako nece ? covjek pobjedi a nema sudija..:-)..ali se drugi put upisao u sampione..:-) konkurencija ti je zestoka vjeruj..:-)..ne mislim samo na sebe:-)

  3. pih konkurenciju gazim ko pikavce :)
    ne znam zasto se trudite kad cu pobediti :):)
    Sreca je na mojoj strani :):)

  4. ti mu dođeš kao daleeeka konkurencija:)

  5. daaaleeeekaaaaa??? :)
    Bane bre mnogo filosofiras za moj ukus :)

  6. pikavci..:-)...ajde da vidimo i to ali ako izgubis mora da skupis 200 pikavaca u kesicu na prvoj zurci..:-)?..Bane,Bane..net je cudo..;-)

  7. Ako izgubim... Otvoricu temu u kojoj mozete da me prozivate dok vam ne dosadi :):):)
    moze? :)

  8. da da , sad si tu sad tamoooo:)

    Jano,suviše si "drska"za moj ukus, za jedno žensko:)

  9. Bane ja sam suves drska za sve ukuse..mada ne znam ukus drskosti :):):)

  10. dioklecijan, zaboravio si da sam i ja odbranio titulu! i naravno, sledi, treća sreća:))

  11. Đavolice pobedila si... ako će ti tako biti lakše... ;)

  12. Ming je dusa prodana..pobedila sam ja :):):)

  13. Jano nemoj ovde da tripuješ bećarce...
    To je na drugom podforumu... :))

  14. PODFORUM!!!!
    To je ta rec jebote!!!
    Fala Ming :):):)

  15. Ahahaaahha...
    Nema na čemu...
    Za šta god... :)))

  16. drago mi je da sam te nasmejala...
    te pod forume uredno mesecima zovem "oni kurci" niko da mi otkrije kako se to vika..a znala sam da znam.
    bolje vicem podforum nego oni kurci :):):)

  17. He he...
    Kad god te nešto interesuje imaš PVT...
    Dve glave su pametinje od jedne... :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.