Ко последњи победник 9

  1. Oh, taj opojni miris :)))

  2. muškatlice, naavijaj za tigra, odvrni tu kuglu i reci čarobne reči:)
    peđo, opet kažem svi smo naši:)))))

  3. Predragu stiglo proleće!

  4. Polomiću vas ko mačka muškatlu ;)

  5. A, izgleda da sam ja malo neobavešten ili mi se čini...? :)))

  6. Mogu ja da navijam i za tigra, ali, pobediće poslednji! :))

  7. @Predražinjo
    Nemam pojma o čemu se radi, al' izgleda da ti to cveće nećeš brati...
    @Muškatla
    Pa za koga ćeš drugog?

  8. obavestiće te, niš se ti ne boj

  9. Dobiće jedan obaveštavajući aperkat?

  10. Ne znam ni ja o čemu se radi! :) To samo zna TDJ! :))

  11. Navijaj ti za tigra, ali ja dugo nisam pobedio, tako da imaš pogrešnog favorita ;(

  12. hahaha, tigar tigar tigar tigar

  13. TDJ = PROVODADŽIKA :)

  14. Зеко, и ти можеш у гатаре када знаш на кога/ју сам мислио.

  15. Тај је летео само изнад кукавичијег гнезда.

  16. ja već i jesam gatara i znam da će tigar da pobedi, ja navijam za životinje:))
    psv, taj ti je spor bre mnogo:)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.