Glasanje za razmod

  1. Agilni

    I ja sam za da se Gugigaga umoduje, bez zezanja. Skoro smo na mod čet diskutovali kolko je super autor i kolko su mu primeri vanserijski. Da je počeo da piše kad i ja bio bi među prvih 10

    hvala na lepim rečima,
    zaista nisam ovo očekivao...

  2. АГИЛНИ ЈЕ ГЛАС РАЗУМА

  3. АГИЛНИ ЈЕ ГЛАС РАЗУМА

    To je ono na foru, "Svaka čast Agiju, za samo 6 meseci je svojim predanim radom"... :)

  4. Samo se vi zajebavajte, politika Vukajlije je da podilaze većini, a većini podilaze ljudi koji nam vode države pa eto kako nam je. Daj narodnjački radio u kafanu (I kakav je to naziv za čet Kafana? Ili čekaonica, šta čekaš, da na vrbu rodi grožđe?) jer to narod voli. A i ja stvarno jedem govna, očekujem da se nešto promijeni na bolje na sajtu đe je od 10 tema 7 o fudbalu, definicije su o muško-ženskim odnosima, komentari na postere lošiji od onih u Politikin zabavnik, a na reakcije se svima izgleda diže, komentari na njima su gluplji od definicija i postera zajedno.
    Ovo je pravi dokaz sadašnjeg prosječog posjetioca Vukajlije: http://vukajlija.com/zatvor/44262#comment_2808566

    PS

    http://i.imgur.com/PeR8WeF.gif

  5. od 10 tema 7 o fudbalu, definicije su o muško-ženskim odnosima, komentari na postere lošiji od onih u Politikin zabavnik, a na reakcije se svima izgleda diže, komentari na njima su gluplji od definicija i postera zajedno.

    A sekcija AUTORI? Tu mora da ima nešto zanimljivo.

  6. Ne znam na šta misliš, jedino što ja vidim na sekciju Autori je da pola najrangiranijih autora nije aktivno. Šta propušta moje lijepo oko da vidi?

  7. Možda se nađe neki golišav avatar?

  8. Daj jebote kaži fino a ne u zagonetkama. :) Inače ne obazirem se uopšte na seksizam, kad imam imam zov seksualne prirode pođem na sajtove specijalizovane za to. Ako si na to mislila.

  9. Da ne misliš na Paninarov avatar? Za ono mu već skidam kapu i otkopčavam rajsferšlus.

  10. Ma kakve zagonetke, misliš da znam? Glava me boli, ne mogu ni sebi da nađem zanimaciju, a kamoli tebi

  11. Kakav bre bata gugi.Žajk zaslužuje umod po svim kriterijumima!

  12. remac odmah da se razmoduje,favorizuje svoje rodjake izbosne

  13. Kad banujete ljude za komentare "plagijat" a ne prilože link, mogli bi onda i ove dokazane plagijatore da banujete http://vukajlija.com/reakcije/140175#comment_2809146. Ali zašto imam osećaj da to tako neće biti . !

  14. Добро, што се тог дела тиче, не постоји претрага за реакције, па н можеш окривити модове да нису одрадили посао како треба, исто и за постере.
    За дефиниције је друга прича.

  15. desi se svakome, ne mora biti da je namjeran plagijat, moguće da su obojica smislili isti tekst na dati gif. evo što piše u vikipediji:

    Бојл-Мариотов закон (негде познат као и Бојлов закон) је један од закона гасова. Име је добио по ирском природњаку Роберту Бојлу и француском физичару Едму Мариоту. Овај закон је применљив је на гасовита тела која се понашају попут идеалних гасова.

    Бојл је изводио експерименте са ваздухом, вакуумом, дисањем и сагоревањем. Да је притисак гаса обрнуто сразмеран запремини приметио је 1662. године.

    Наиме, 1676. године, Мариот је утврдио инверзну везу између запремине и притиска код гасова.

    oš da kažeš da je Mariot plagijator?

  16. Agilni
    I ja sam za da se Gugigaga umoduje, bez zezanja. Skoro smo na mod čet diskutovali kolko je super autor i kolko su mu primeri vanserijski. Da je počeo da piše kad i ja bio bi među prvih 10

    +623
    Јер тако смо у могујности!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.