Nova verzija

  1. E sad razbijaju promene. Meni sa ovim karticama kida u odnosu na prošli. Ubačene su i poruke, sve u svemu mnogo je bolje urađeno u celini.

  2. Ova verzija kida, ko da je Kaizen nije pravio...sad možda i bude 10+ ocena po defki.

  3. Какве промене, мени све исто к'о пре некидашњих промена? Је л' ви тролујете?

  4. И да се стави испод радија на чету ако може листа најновијих дефиниција која ће се аутоматски ажурирати без рифрешовања странице. Повећаће се читање доста, гарантујем.

    i

    Lista prisutnih na chat-u

    i pun pogodak.

  5. Pogle što im je uveo notifikacije za poruke i zahvaljuju se, a sve laju na fejsbuk u fazonu "Gejbuk, mrš na Gejbuk pa se dopisujte, ovo je rečnik slenga" hahahahah. Ako je ko socijalni zavisnik, vi ste.

    Uvedi im i "poke" da se lakše šupkaju.

  6. Ovo što pseto kaže. Deluj Kajzene i spomenik da ti dignemo.

  7. Pogle što im je uveo notifikacije za poruke i zahvaljuju se, a sve laju na fejsbuk u fazonu "Gejbuk, mrš na Gejbuk pa se dopisujte, ovo je rečnik slenga" hahahahah. Ako je ko socijalni zavisnik, vi ste.

    +1

  8. Nikad vam nije dosta.

  9. stavi radio u čekaonicu, por el amor de dios

  10. http://i.imgur.com/q3xm5Ip.png
    Што нема више оно @некиподфорум?

  11. Ooo pa bravo kajzene macxko!
    Ovo je već nešto

  12. Казане, јебо те курац, враћај ону дречаво зелену и још дречавију жуту!!1

  13. Дрогирана Веверица
    Казане, јебо те курац, враћај ону дречаво зелену и још дречавију жуту!!1

    Набијем ти киту круту.

  14. lepa ova zelena, ko nekad što je bila.

  15. Какве промене, мени све исто к'о пре некидашњих промена? Је л' ви тролујете?

    jbt kaizen ko politicar pravi, obeca ogromne stvari i podjeli printove toga, onda uvede neka govna, pa kad ljudovi vide gomna, onda vrati na ono sto je i bilo i svi prezadovoljni...

    Iskreno ja se ne bunim, posto cim je javnjeno da nece biti nista od prvoobecane verzije, dalje mi je skroz svejedno...

  16. Skini crni glow sa slova na karticama, nemo da si seljak.

  17. Ova verzija je daleko bolja od one koja je planirana.
    Istina, kapiram da bi onaj moderniji interfejs malo zainteresovao ljude da više ocijenjuju ali meni je ovaj oldskul daleko kulji.
    Ne znam, ono mi je bilo nekako najngegovski, ovo je baš vrhunski sad.
    Samo da se napravi gore ono za poruke notifikacije da rade jer smo probali ja i radjard maloprije i ne pojavljuje se ništa.

  18. Nemam pojma, i dalje postoje definicije, posteri, reakcije, forum, čet i poruke. Što se mene tiče, sve je isto.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.