Nova verzija

  1. Nemam pojma, i dalje postoje definicije, posteri, reakcije, forum i čet. Što se mene tiče, sve je isto.

    -Radi radio na četu
    -Ne moraš da uđeš na "najnovije" da bi pravio sadržaj
    -Odabrane na naslovnoj
    -Vide se posljednje registrovani tako da možeš da im šalješ pvt "Lajkujslikupliz"

    Sasvim dovoljno što se mene tiče lel

  2. -Radi radio na četu

    Pa da, odem slučajno na čet, i svaki put me istraumira. Interesuje me što nema da se bira, recimo, između dvesta dvojke i Radio Morave? Nego ovako moram da isključujem svaki put.

  3. onaj radio na chatu je pobeda,kajzen nas zamislja ko zidare najgore one sto jedu 3 rakije za dorucak

  4. Nemam ništa protiv tri rakije za doručak, al stvano ne kapiram to sa Moravom.

  5. Nego ovako moram da isključujem svaki put.

    dodas ga na adblok i ne moras nikad vise da ga iskljucujes

    edit: lazem, moras opet kad opet apdejtuje sajt, al to je jednom u tri godine.

  6. Svaka čast Vučiću, za samo par meseci...

    A ne čekaj. Svaka čast kajzere, svidja mi se ovo šminkanje :)
    Davno sam ja ovo predlagao

  7. dodas ga na adblok i ne moras nikad vise da ga iskljucujes

    Hvala. Toliko je bilo jednostavno da mi uopšte nije palo na pamet :)

  8. Индиректно ти је рекао да си банална, ја то не бих трпео...

  9. Индиректно ти је рекао да си банална, ја то не бих трпео...

    Pazi kako potpaljuje... Ne, ozbiljno, adblock mi nije bio ni na kraj pameti, a logično je bilo da bude.

  10. enemy zasto si enemy :)

  11. Кекекеке, кацам смрадић :3

  12. Enemi, vidi šta ti Merci pokazuje na profilnoj slici?

  13. Да ли је то мени или теби што си рекао да је банална.... ХМ! ЈА БИХ СЕ ЗАПИТАО НА ТВОМ МЕСТУ!

  14. To mi je novi francuski manikir.

  15. Mrzi me da čitam, možda je bilo, ali meni ne prikazuje lepo slike na telefonu , ne vidi se desna strana nijedne slike, ova "ivica" posta je seče

  16. Kad ste sirotinja pa nemate kompjuter!!!

  17. Mrzi me da čitam, možda je bilo, ali meni ne prikazuje lepo slike na telefonu , ne vidi se desna strana nijedne slike, ova "ivica" posta je seče

    Pa uključi senzor za rotaciju, pa gledaj horizontalno, tako učitava sve.

  18. Не пише на профилу кад је неко банован. Нема оног црвеног поља.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.